Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, megmondanátok miket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, megmondanátok miket nem szerettek egy lányban/lányon? Mik azok, amik visszataszítóak számotokra? 24/L

Figyelt kérdés
Rá akarok jönni miért vagyok még mindig szingli.

2022. jún. 12. 21:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha olyan muja, nem tud kiállni magáért, önbizalom hiányos, mindenen elsírja magát, túl hisztis.
2022. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
29%
Elhízás, piercing, ronda elálló fogak, vörös haj.
2022. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Huuha... Nincs önbizalmam, néha hisztis vagyok, elöl van hézag a 2 fogam között :/
2022. jún. 12. 21:54
 4/30 anonim ***** válasza:
83%

3

Néha minden nő hisztis, én azt írtam hogy túl sok hiszti!

Az elől a hézag szerintem aranyos is lehet:)

2022. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%
A nagyképűséget, feledékenységet, érzéketlenséget, ha egy filléres rib.nc...ha iszik (rendszeresen) folyton buliba jár...stb írnék még többet is, de szerintem ennyi is elég.
2022. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyképű, se érkézetlen, se filléres rib.nc, feledékeny viszont igen. Ritkán iszok, nem járok bulizni
2022. jún. 12. 22:05
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább az taszít, ha buta és erre még büszke is.
2022. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem intelligens.
2022. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, az nem gond, ha kíváncsi vagy, másoknak mi taszító egy nőben, de minden férfi - csak úgy, mint minden nő - más. Ne az itteni véleményekhez mérd magad, mert a végén azt fogod elhitetni magaddal, hogy egyetlen becsülni való tulajdonságod sincs. Nem biztos, hogy a személyiségeddel van a baj, mert olyan egyszerűen nem létezik, hogy valaki azért nem talál magának senkit, mert vannak rossz tulajdonságai... Már csak azért sem, mert mindenkinek vannak.


Innentől csak ötletelgetek: eljársz ide-oda és ismerkedsz emberekkel? Nem lehet, hogy van, akinek tetszel, csak nem mer valamiért közeledni?

2022. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%

Ez a kérdés elég tág és relatív mivel minden srác mást fog mondani...

Külsőre nem szeretem a piercingeket tetoválást vagy csak úgy a vadabb vagy kirívóbb stílusokat (barátként nem érdekel de kapcsolatnál azért számít)

Ezenkívül nem szeretek semmilyen káros dolgot mint dohányzás pl

Belsőre meg nehéz leírni mi az ami nem jön be de legyen megértő, szeressen lelkizni mély dolgokról beszélni tudjunk együtt szórakozni akár ha nem is érdekel egymás hobbija annyira meg ilyenek

2022. jún. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!