Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30-35 éves férfinek mije...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-35 éves férfinek mije illik, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Egzisztenciálisan, kerrierben stb.

2022. jún. 15. 11:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
2%

"1 szted havi 1-2 millió átlagos?"

Átlag alatti. Ennyi megvan egy csóró szobafestő mázolónak.

2022. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 anonim ***** válasza:
90%

Mindjárt kírom mennyit keres egy, szobafestő mázoló..


Amugy ha valalkozásban csinalod talán... Ha másnak keccsölsz nagyon maximum 4-500


A másik az hogy azért léteáról glettelni egész nap nem egy leányálom. Hamar eldobhatóssá válnak a lábaid térdeid...

2022. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/106 anonim ***** válasza:
13%
40: nem a nyugdíjbamenésről beszélek, hanem a "húspiaci" értékről. Ha 35 évesen nincs lakásod, akkor a csajok dobnak. Kész.
2022. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/106 anonim ***** válasza:
90%

Ha válalkozásban csinálod és nem külföldön élsz alkalmazotti betyár életet akkor meg otthon azon kapod magad hogy jól lehúz a kormány az adókkal.

Megint csak ha kiszámolod ott vagy hogy plafon 4-500000 kb


Szerintem.

2022. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/106 anonim ***** válasza:
21%

#43


Azért írtam hogy mist kezd el..

38- éves korodra valamit össz tudsz hozni..

Pont ezért kell most, mert most "nem állnak veled szóba" a csajok ergó nincs hova mire csajoznod (bár ez is vitatott, de megértem az önértékelést csorbítja..)

2022. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/106 anonim ***** válasza:
86%

#43

Párom 30, nincs lakása (valószínűleg 5 éven belül nem is lesz) nem dobtam és nem is fogom. (Amúgy is sokkal jobb szerintem, ha közösen döntünk hogy hol és milyen ingatlant szeretnénk együtt venni.)

Konkrétan nincs olyan 35 alatti ismerősöm akinek lenne saját ingatlana, mégis kapcsolatban él az ismerőseim nagy része... Nem igazán értem miről beszélsz.

2022. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/106 anonim ***** válasza:
10%
Vazze! Nem találkoztam még szobafestő-tapétázóval, aki alkalmazottként jött volna. Olyannal sem aki rámtukmált vola egy AFA-s számlát. Viszont, hónapos várakozási idők vannak. Egyszerő melú nem nagy eszözigénnyel. Én programozóként nyomom Németországban. Isiászom van alig birok ülni. Legtöbb meló visszaüt az egészségre. Nemrég újíttattam fel ezt azt a magyarországi házamon. Olyan melóssal lem futottam össze aki nem keresett 20 napos hónappal számolva annyit mint én. Lehet sírni, de Lázárnak igaza volt. Akinek nincs semmilye az annyit is ér. A KSH adatairól meg annyit, hogy ezek a melósok is benne vannak minimálbérrel.
2022. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 anonim ***** válasza:
87%

#46

Na pont ez az..

Nonszensz hogy ez így perkatedra ki van jelentve hogy ezért nincs..

Som dolog együttálása lehet ez de az egyik legfontosabb hogy sok embernek saját magával van baja és ez eleve lwhetetlenné teszi az ismerkedést amig az ego azt mondja hogy addig amig addig senkinek nem kellesz aztan ha nyernel a lotton és lenne csak egy házad akkor hirtelen lenne barátnőd ha csak az egó ki nem találja hogy nem elég nagy a ház vagy nem elég jó helyen van, vagy nem ér eleget vagy nincs 10 millás autód mellé meg úszómedencéd..

Az egó sokmindent el tud hitegni az emberrel. Például azt is hogy ezért meg azért értéktelen, erre meg arra nem képes, és így tovább..

Egy fals psziho börtön ez valamilyen szinten.


Persze az is hozzájön hogy a magánélet nagy kincs van akinek nahyobb rá az igénye és amug ez nincs meg már eleve börtönben érzi magát...

2022. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/106 anonim ***** válasza:
90%

Ja csak azt se felejtsd ki hogy van kb 3-4 hónapig munkájuk télen meg vegetálnak.

Az sem mindegy mennyi munkája van.

Nagyobb munkákat nem js tudsz egyedül vállalni mert azokhoz kell még egy két ember akiket ki kell fizetni szintén nem rossz órabérben..

Másrészt nagyobb munkákat pl pesten nem a kiaválalkozó kapja meg hanem a "Vajda bt" vagy nagyobb vállalkozások kapják meg.

Az alkalmazottakat a festők körében amúgy divat be sem jelenteni, nyugdíjat alapból nem fizetnek utánnuk és ez a kormányt sem zavarja. Nyáron dolgozhatnak hétfőtől vasárnapig míg más elcezi a jóidőt ők a 40 fokban festőcucban glettelnek szívják a port a festéket...

Meg lehet próbálni..

2022. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/106 A kérdező kommentje:

Én azon képedtem el amúgy, hogy ott van pl. Bihari Viki 45 évesen a párjával és legutóbb albérletet kerestek. És egy százezres követőtáború, elképesztő kreatív kis hölgyről beszélünk, aki nem hülye.

De ott van Kulcsár Edina exe Csuti is, aki nagymenő vállalkozónak volt beállítva, ehhez képest Pesterzsébeten éltek egy panelben. Nem rossz az persze egy áltagembernek, sőt, csak ha valaki álompárnak van beharangozva...

2022. jún. 15. 14:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!