Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajokban vonzalmat kelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajokban vonzalmat kelteni misztikus dolog?

Figyelt kérdés
Persze nagyon fontos a külső, a kommunikációs képességek, humor, ápoltság, céltudatos karrierépítés, magabiztosság, de ha valakinek ezek megléte ellenére sem jön össze a barátnő, az nem értett meg valamit ennek a folyamatnak a menetéből? A vonzalomkeltés nem racionális, valami plusz mégis csak kell hozza és úgy tűnik ezt nem lehet könyvekből megtanulni.

2022. jún. 16. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Nincss vonzalomkeltés. Ha engem vonz valami, ami benned nincs meg, akkor ennyi.
2022. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Egyet értek előzővel: van, aki vonz, van, aki nem. Ez nem akarat kérdése. Ez lehet a külső vagy a feromonok... vagy akár valami, hogy hogyan beszél, hogyan tartja magát, hogy viseli a mittudoménmit. De hát sokfélék vagyunk, nem mindenki ugyanazokhoz vonzódik. Szerintem függ attól is, hogy milyen típusú emberekkel volt eddig jó tapasztalatod (nők néha az apjukra valamiben hasonlítót választanak), meg tán genetikai oka is lehet, hogy kivel lenne megérzésünk szerint egészséges utódunk, de ez csak szimpla elmélkedés :) Gondolom, csak te sem bárkit akarsz párodnak, hanem van, akire jobban felfigyelsz, mást meg észre sem vennél (hacsak nem vagy annyira kétségbeesve és önbizalomhiányos, hogy önsorsrontásként szinte már csak azokat halásznád, akiket nem bánsz utána annyira).
2022. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Valamilyen szinten van vonzalom keltés. Én ezt saját magamon tapasztalom, tehát az tény hogy elméletben létezik. Az lehetséges hogy egyes embereknél nem működik.



Nálam úgy működik, hogy ha felveszek egy normális inget meg cipőt, akkor sok nő megnéz. Ha csak egy pólóban vagyok akkor meg szinte senki.

2022. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
De ilyenkor nem hozzád vonzódnak, hanem a ruhádhoz. Ha te egy pólós pasi vagy, és csak jelmezben vagy vonzó, az nem vonzó.
2022. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Jól kell kinézni és gazdagnak kell lenni. Ennyi a titok.
2022. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
5. Mekkora kamu.. 🧐😂
2022. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Szintén 2-essel tudok teljesen egyetérteni.


Van aki vonz, van aki nem. Minden nő más és más, mindenkinek más az az ideál akit keres. A külső mellett az emberi tulajdonságok, belső tulajdonságok, nonverbális kommunikáció is nagyon számít. :)


Olvastam egy kutatás alapján, akiknek hasonlóak a feromonjaik, azok vonzódnak egymáshoz. :)

2022. jún. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyira misztikus, mint férfiakból vonzalmat kiváltani. Ahogy neked se tetszik minden nő, úgy a nőknek se tetszik minden férfi. Mindenki valamilyen preferencia alapján választ, legyen az szellemi vagy fizikai, hogyha egy nőnek nem tetszel - bármi miatt - az nem jelenti azt, hogy egy másik nő számára nem te vagy tökéletes. Keresni kell, ismerkedni, minél többet társaságban lenni, így növelheted esélyeid.
2022. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!