Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek 34 éves koráig soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 34 éves koráig soha egy randi se jött össze és nem állnak vele szóba a nők, az hogy tudna sikeres lenni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 19. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Változással. Ha lehet kérj ki (jóindulatú!) kívülálló objektív véleményeket, és ezt is beépítve, de ugyanakkor önmagad maradva próbálj változtatni magadon, a helyzeteden, a felfogásodon, amin kell. Persze ne válts radikálisan irányt, erkölcsösség maradjon meg, de próbálj pozitív orientációjú kedves, rendes, jó kommunikációjú, magabiztos stb. ember lenni.
2022. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy, menjen papnak.
2022. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Először is szerezzen borzasztó sok pénzt. A változáshoz leginkább ez kell: egyrészt megadja azt az önbizalmat, ami kell a változás végigviteléhez, másrészt az ilyen nagy változtatásokhoz is kell költeni rendesen. És arról még nem is beszéltünk, hogy a társkeresés drága sport.
2022. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
#niceguyalert
2022. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
A 3as a személyiség, egyediség hiányát vázolta fel, köszönjük. De aki rendelkezik jó személyiséggel, egyediséggel, annak nem kell pénz :)
2022. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

A megfelelő közösséget kell megtalálnod. Minden közösségben más-más személyiségű nők vannak. Nekem például a túracsoportok jöttek be. Oda járnak olyan nők nagy többségben, akik közül néhánynak bejövök. Máshol meg sikertelen voltam.


Hosszú munka volt, ki kellett tapasztalni, meg sok mindent kipróbáltam én is. De megérte, mert most még kezdeményeznem sem kell sokszor, mert van úgy hogy a nők kezdenek ki velem. Pedig én is azt hittem hogy reménytelen eset vagyok.


Sok sikert

2022. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
6: Abban az esetben ha a túrázás érdekel, jó ötlet, de ha mondjuk a horgászat (csak írtam valamit találomra), ott már elég nehéz közösségen belül szingli nőt találni.
2022. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Sehogy. Tapasztalat.

Vagy megalkuszol egy olyan kapcsolatban, ahol nem igazán a zsánereddel vagy, vagy feladod és élsz egyedül.

Ha valaki nem sikeres a nőknél, az a feje tetéjére is állhat, akkor se lesz casanova. Lefogytam, gyúrtam évekig, lecseréltem a ruhatáram, stílustanácsadó oldalakat böngésztem, hogy mi az ami jól áll, mi az ami ciki stb. Odafigyeltem a legapróbb részletekre is. És 0 eredmény.

2022. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon kövér lehetsz.


Fogyj le vagy rendezkedj be az örökké tartó magányra.

2022. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9


Nagyon vékony vagyok.

182 cm magas és 65kg.

Hova fogyjak?

2022. jún. 19. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!