Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma velem?

Figyelt kérdés
Mások szerint is szép arcú, kedves, igényes nő vagyok. Sokat dolgozom, de emellett sokat járok szórakozni is (bár inni nem igazán szoktam), szeretek utazni, kirándulni, embereket megismerni. Nyilván vannak hibáim, mint mindenkinek, de alapvetően úgy érzem próbálom a legjobbat kihozni magamból. Sokat megkapom másoktól is, hogy csinos vagyok, nagyon szép az arcom. Hormonbetegségek miatt most híztam, de még így sem vagyok dagadt vagy kövér, kis plusz van rajtam, de az ellen is teszek, diétázok és edzek. Még se érdeklődik irántam senki, nem tudok ismerkedni. Mi lehet a baj velem?
2022. jún. 19. 13:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Azok alapján amit leírtál semmi, így én csak arra gondolok így ismeretlenül, hogy nem úgy látod magad amilyen valójában vagy.
2022. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
11%

1.) Az ismerkedéshez nem szép arc kell, hanem megnyerő személyiség....

2.) Rosszul diétázol

3.) Valszeg valami van a személyiségeddel :/

( Ezt pedig csak hívásban tudjuk kideríteni : dfghjdzgh#7160 )

2022. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudsz mosolyogni.
2022. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez nem talált, nagyon mosolygós ember vagyok :)

Szerintem a személyiségemmel sincs baj, sok barátom is van, jól ellehet beszélgetni is velem. Nyilván, vannak hibáim, mint mindenkinek, de azért nem hinném, hogy olyan rosszak.


Illetve diétázni se rosszul diétázom, és olyan nagyon kövér se vagyok, csak sok hormonbetegséggel küzdök egyenlőre.

2022. jún. 19. 13:44
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom... szabad veled ismerkedni?
2022. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

"igényes hölgy"... aha

Akkor nem lennél elhízva, és törődnél az alakoddal - és az egészségeddel.

Nem attól lesz valaki "igényes", hogy lakkozza a körmét, meg sminkkel....

Kiakadok mikor elhízott "IGÉNYES" hölgyeket látok, akik műkörmöznek/ körömlakkoznak, meg sminkelik magukat...

2022. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Kisugárzással lehetnek gondok, gondolom a hormonbetegséged miatt. A szépség relatív dolog...
2022. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem tudsz ismerkedni, mi okoz nehézséget? Hogyan kezdeményezel ha tetszik valaki? Mivel töltöd a szabadidőd?
2022. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
a leírás alapján teljesen átlagos, normális enber vagy. Az hogy nem érdeklődnek, az lehet csak a a te érzésed és nem veszed észre ha valaki közeledne vagy senki sem fog meg. Vannak olyan emberek, akiknek a homlokára van írva, hogy ne közelíts, lehet ez is ok.
2022. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

6-os

Jézusom… egyáltalán nem erre gondoltam igényes alatt, és elhízva se vagyok :) keményen küzdök a betegségek ellenére is, és keményen tartom a diétát, heti 4-5x edzek. Az hogy van rajtam plusz, nem azt jelenti, hogy elhízott vagyok, hanem azt, hogy nem vagyok vékony. Átlagos testalkatom van.


Utolsó

Általában szabadidőmben edzek, vagy a barátaimmal csinálok valami programot, néha olvasok, sorozatozok. Nehezen kezdeményezek, mert sose érzem magam elég jónak. Gondolom ez mondjuk probléma😅

2022. jún. 19. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!