Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incel férfiak/nők egyetértetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incel férfiak/nők egyetértetek az úriemberrel a társkeresési problémákról és az okozott csalódásoktól a társkeresés során a nőktől?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jún. 19. 14:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem....
2022. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem néztem végig. Hol az úriember, nem lelem? 🧐 Talán a végén jelenik meg amit nem vártam meg, mert az első percben csak egy elmebeteg nárcisztikus idióta van aki ezerrel projektálja a saját nyomorát 😂
2022. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Tobbnyire egyetertek, de van, amivel nem. Azzal igen, hogy a nok narcisstikusak, es kell nekik az egotuning....



38F incel

2022. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
#3: nekem például nem kell. Eleve rejtőzködő életet élek, és jól érzem magam benne. Szóval rettentően trehányul általánosítasz.
2022. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Na ez a baj a mai világban hogy konkrétan bárki megoszthatja a gondolatait aztán meg terjed a hülyeség. Először inkább meg kéne nézni hogy mennyire hiteles az az ember aki éppen beszél meg aki hatással van rád...
2022. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5


Mert ha egy férfi nem top kinézetű hanem esetleg kancsal és túlsúlyos akkor már nem lehet véleménye?

2022. jún. 19. 17:06
 7/17 anonim ***** válasza:
27%

#6



Lehet, de az az o velemenye, ami az en tapasztalataimmal egybevag. A lapatallu teglafeju olasz machoknak nem relevans a velemenye, mert az o tapasztalataik masok.



38F incel

2022. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy azt mondták a fórumon, nem tapasztalat.
2022. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Lehet véleménye egy ilyen embernek is csak nekem ez olyan nesze semmi fogd meg jól, most mire fel dobálózik ilyenekkel, ilyen tapasztalattal?

Arról nem tehet hogy kancsal de arról igen hogy túlsúlyos.

2022. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9


Arról lehet, hogy a sok csalódás tehet amit a nők okoztak neki?

2022. jún. 19. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!