Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy elutasítottak, később mégis lett valami a dologból?

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
igen
2022. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Senior Séf ***** válasza:
83%
Életem első komolyabb kapcsolata egy nálam két évvel idősebb, a gimi örökös szépségkirálynőjének kikiáltott csajjal szövődött. Fél évig jártam a nyakára, pedig mind ő, mind az anyja megmondta, hogy felesleges keperkednem, nincs esélyem. Lett! Mondjuk, annyi könnyebbségem volt, hogy a csaj öccse osztálytársam és haverom volt, így mindig ráfogtam, hogy tulajdonképpen miatta megyek.
2022. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Akkor is szimpatikus volt, de én még nem voltam túl az exemen és túl gyorsan lépett, én akkor még nem éreztem iránta többet és számomra csak egy jó barát volt. 3 hónappal később viszont összejöttünk és ennek már 5 éve.
2022. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem többször is de végül is mindig az lett a végeredmény hogy nem lett belőle semmi mert már én nem akartam. Tini koromban tetszett egy srác szerelmet vallottam neki is elutasított aztán utána egy másik is. Évekkel később mind a ketten elkezdtek közeledni már teljesen más volt akkor az élet. Mondják hogy a pasik mindig visszajönnek... általában elkésnek, de visszajönnek 😅
2022. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen. De nálam is elkésett. Pedig pár évvel előtte bármit megadtam volna, hogy akarjon... Ő akkor még bizonytalan volt, végül inkább leoffolt. Aztán később, mikor már komolyabb fejjel elhívott randizni, számomra annyira nem volt már meg az a varázs, akkora csalódás volt az egész, hogy elképzelni se tudtam második alkalmat. Jól meg is sértődött rám 😄🤷‍♀️
2022. jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos igen!! Randiztunk,tetszett, majd pár nap múlva megfektette valamelyik haverja, aki másnap mondta ,bocs de ennyi volt:).

Nekem meg azt hazudta,hogy azért ráz le mert Szulejmánt néz:)

Aztán 1 hét múlva majdnem hogy sírva könyörgött nekem. Persze csak pénzforrásnak kellettem, 4 hónapja jártunk,amikor elfogyott a munkakedve.

2022. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha engem lepattintottak a csajok, akkor az végleges volt. Illetve egy-két esetben azt mondta az illető, hogy barátok még lehetünk, én meg nagy naivan belementem, reménykedve, hátha idővel változik valami. Később már ha valaki ilyet mondott, akkor nem kértem belőle, úgysincs semmi értelme. Néhányszor persze elgondolkodtam azon, milyen jó lenne, ha valaki felkeresne, hogy ő meggondolta magát, én meg megmondhatnám neki, hogy hamarabb kellett volna gondolkodnia, és inkább maradok egyedül, mint hogy alamizsnát fogadjak el.
2022. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem még soha
2022. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Pasik tényleg visszajönnek. De addigra már nincs érzelem, elmúlik a varázs. Valahogy mindegyik túl későn jött vissza.
2022. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Családi és baráti kiránduláson voltunk külföldön és elutasítottam, mivel épp ismerkedtem mással. (Az még nem volt komoly) Aztán telt a nap, elment a társaságunk egy vendéglőbe, ahol kicsit iszogattak, ő pedig elkezdett flörtölni a pincérnővel. Itt gondoltam át azt a dolgot, hogy csak nincs az jól, hogy elutasítottam. Ennek májusban volt 10 éve. Azóta már a férjem.
2022. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!