Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rossz lett a Tinder?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=35fiNZTVVtU


Nem értek egyet a videó készítőjével. A videóban szereplő férfi legalább 7/10 kinézetben. Ez még wheat waffles mércéje szerint is igaz, aki magát 6/10 -re értékelte. Ha ennek ellenére ilyen siralmas az eredmény, akkor nekünk, átlagos férfiaknak mennyi esélyünk van?



2022. jún. 20. 21:03
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Én személyesen "incel szakemberként" csak azért nem adok rá 8/10 -et, mert szerintem számít egy férfinál, hogy legyen egy "decent" atletikus felsőteste. A csávó még nem feküdt a rúd alá soha, de ha ez meglenne, 8/10 Chad lenne.


És igen, sok nőnek ez nem számít egyáltalán. Ennek ellenére jött ilyen eredmény.

2022. jún. 20. 21:05
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Na jó, ugyan nem néztem meg a videodat, de hogy lásd, kivel van dolgod, válaszolok! Igen, számít a külső. Igen, a nőknek is. Igen, 171 centisen is lehet csajozni. Én vagyok rá a konkrét példa. Miért? Az átlagnál kb. egy fokkal vagyok jobb képű, emellett sportolok, sokat olvasok, és úgy általában nagyon jól kijövök a nőkkel, még ha nem is akartunk egymástól semmit, akkor is. Egyszerűen szeretem őket. Emellett nem görcsölök, hogy elég magas vagyok-e, elég nagy-e a farkam, ki a chad, ki nem, ha ő igen, akkor én miért nem?!

Javaslom neked is, hogy döntsd el! Ismerkedni akarsz vagy csak hisztizni, hogy jaj, neked miért csak ennyi jutott?!

2022. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, mi az a "wheat waffles", nem is akarom tudni, és ismerkedni sem akarok olyannal, aki tudja, és olyannal sem, aki "incel szakembernek" hiszi magát.
2022. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Ja, igen! A nő fogalma nálam nem merül ki a 22-től MAXIMUM 25 éves korig, topmodell alkatú lányokban.
2022. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem lett, mindig is volt.
2022. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

Én végignéztem. Érdekes, szerintem is jól néz ki.

Bár én nem tindert használtam, hanem badoot és egy kisebb platformot, de nekem elég sok sikerem volt. Nagy rejtély számomra hogy mennyire nézek ki jól. Lehet nyáron teszek egy próbát tinderen

2022. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Ez a csávó 6/10, nem több. Nem bejövős. És mivel a tinder a kinézetről szól, így érthető, hogy nincs esélye. De ezt a külsőt (főleg az arcra gondolok) lehet kompenzálni jó személyiséggel, nem is kicsit. Neki élőben kell ismerkednie és vonzó személyiséggel sokra viheti. N
2022. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
A 7-es választ fogadd meg! A 2-es vagyok, én is próbáltam a tindert, és az ottani "sikeressegem" (szerencsére) köszönő viszonyban sincs a valós élet beli elmenyeimmel. Egyszerűen nincs jó fényképarcom.
2022. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%
A srác kinézete ezen az oldalon attól függ, hogy teszik fel a kérdést! D: Ez elég sok helyzetben kiderült már.
2022. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az egyetlen hiba vele szerintem, hogy nem kondizik.
2022. jún. 20. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!