Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők legalább kalandvágyból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők legalább kalandvágyból, miért nem jönnek össze az incelekkel?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem ezt a sematikus, makacs gondolkodást, ami sajnos a nőket jellemzi. Miért választják inkább a jól megszokott párkapcsolati mintát, amikor Chad csak legfeljebb ideig-óráig játssza meg magát, aztán kezdődnek is a jól ismert problémák; megcsalás, agresszió, egyebek?


Aztán jön a következő alfa, akiről már a második percben meg lehetne mondani, hogy ugyanaz lesz a vége, de a nőknek valamiért mégis erre van szükségük. >_<


Ehhez képest mennyivel izgalmasabb lenne egy komplex személyiségű srác, egy igazi egyéniség, akire kevésbé hatottak az unalmas társadalmi normák, ráadásul általában még nagyságrendekkel intelligensebb is, mint a kondis, műveletlen parasztok, akik még ezt a fél mondatot sem tudnák helyesen leírni.


De valamiért mégis a kiszámítható szürkeség kell a nőknek, az összes megalázás, megcsalás, bántalmazás ellenére, pedig amikor már negyvenszer átélted ugyanazt, kész felüdülés lenne egy normális srác, egy kvázi kívülálló, akivel végre másmilyen lenne, és akivel boldog lehetnél.


Ha én nő lennék, tuti az incelekre hajtanék! :3



2022. jún. 21. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
94%
Az incelek nem normálisak, úgyhogy itt már megbukott az elméleted.
2022. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
89%

Kaland ? Incel ?

Hogy estènkènt egy kockás fűzetben irjàk ki együtt hogy milyük nincs amiért nem tesznek semmit?


Minden nő àlma ez.

A kedves kollégáid a sok nonszensz fszàggal lejàrattàk az egész kifejezést, már csak a szó önmaga negatív tartalommal bír.


PS: anyádnak a fia , na az a paraszt

2022. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer összejöttem egy incellel. Aztán azt hitte, hogy ő a Jani, mert végre sikerült egy csajt felszednie (pedig én szedtem fel őt, nem fordítva), és rögtön elkezdte más csajoknak csapni a szelet. Soha többet nem jövök össze ronda, önbizalomhiányos pasival!
2022. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:
#3 Az anekdotikus érvelést nem tudom elfogadni, ezen kívül a magad szempontjából sem túl korrekt és előremutató dolog egyetlen esetből általános következtetéseket levonni.
2022. jún. 21. 14:28
 5/80 anonim ***** válasza:
91%

Az alfa lehet jól kinéző és értelmes is...

Leszűkíted a dolgokat mintha alfa=szép de hülye, incel=csúnya de értelmes, miközben minden sokkal árnyaltabb.

2022. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
87%

Mert a világ nem két pólus mentén működik, ahogy te azt elképzeled.


Azért mert valaki sportol, meg igényes a testére és a kinézetére, az még nem borítékolja, hogy az illető egy agresszív, suta, egomán bunkó lenne. Az én párom is boxol, de emelett van egy közgazdász diplomája, esténként néha romantikus regényeket olvas :D és sosem volt velem, vagy másokkal semmilyen formában sem agresszív, vagy bunkó.

2022. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
27%
Mert az incelekre nem fogékonyak a nők.
2022. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
87%
#4: Az egész incel baromság andekdotikus érvelésre épül.
2022. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
86%

Mert a nők reménykednek benne,hogy a rosszfiúk miattuk megváltoznak.


Az incelek meg folyamatosan sírnak,őtt extrém esetben a nőket hibáztatják és még dühöt is éreznek irántuk.

Te összejönnél egy olyan nővel aki azon van felakadva,hogy senkinek sem kell, miközben ottvagy vele egy randin?

Egy olyan nővel aki minden második szavával csak gyalázza a srácokat, aki folyton csak panaszkodik,hogy a jó nők elviszik az összes numerát?


Persze,hogy nem...

2022. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
93%
A kalandvágyam más országokba visz, nem az incelek karjaiba sorry :D
2022. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!