Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok az élő bizonyíték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az élő bizonyíték arra, hogy mind1 mennyit keres egy férfi, ha nem néz ki jól, így is úgy is incel marad?

Figyelt kérdés

Kivéve ha valaki extrém gazdag, mondjuk Mészáros Lőrinc hiába néz ki ahogy kinéz, hiába hülye amennyire hülye, lesz nője, mert annyi pénzért már tényleg lehet venni nőt, és még szeretni is fog valamilyen szinten.

De én tényleg egyik pillanatról a másikra lettem totál csóróból viszonylag jómódú. Budapesten évekig nettó 200 ezret kaptam, aztán most Bécsben hirtelen nettó 1,1 millióért sikerült állást találnom, és még így is pályakezdő fizu ez ami még menni fog felfelé bőven, mivel sok magyar kollégám is van és tudom, hogy ők ilyen nettó 2-3 misi között kapnak akik már régebb óta ott vannak.

Hogy miért? Nem tudom. Bécsben élek jelenleg, de élhetnék akárhol mert HO.-ban dolgozok. Én ezt úgy fogom fel, hogy Nyugat és Kelet már csak ilyen, ilyen nagyok a különbségek. Pontosan nem értem miért, nekem is még csoda kategória ez az egész váltás. Fel sem fogtam, hogy jómódú vagyok. Annyira hozzá szoktam Budapesten a szegénységhez és csóróskodáshoz, hogy hiába van pénzem, nem nagyobbak a kiadásaim, mert mindenhol megtalálom az olcsó megoldásokat. Tehát végeredményben gyűlnek a számlámon a (forintba számított) milliók.

Viszont a külsőm nem változott, photofeeler alapján 10/3-4 es pasi vagyok, legeslegjobb képem is 10/5-ös lett, ami nagyon szar eredmény. És láss csodát, azóta is incel vagyok, semmit nem változtam a nők szemében (legyen az bármilyen nemzetiségű). Sok magyar csaj is dolgozik a cégnél, azok is átnéznek rajtam hiába vagyok magyar. Meg mondom, akárhova költözhetnék, hiába hangsúlyozom ezt a csajoknak, hogy a távolság nem lenne akadály, csak a külső számít.

Szóval akkor bebizonyítottam? Nem számít a pénz a nőknek (az extrém gazdagokat leszámítva), csak a külső?



2022. jún. 21. 17:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%

Engem érdekelne, hogy mivel foglalkozol :)


23N

2022. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%

Miért akarod hogy olyan nod legyen, akinek csak a pénzed miatt kellesz? Szerinted érzelmileg mennyire lennel boldog mellette?

Ha ennyi pénzed van és nem tetszel magadnak, akkor simán plasztikaztathatsz is.

2022. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
17%

Ott az 1 milliós fizu olyan mint itt a minimálbéresek. A legalja szint.


Szóval nem jól látod a helyzetet. A külső igen az számít! Ha 10/3 as vagy akkor tényleg sose lesz dugható kéjlukad.

2022. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
24%

Bécsben? Ne viccelj

Az ló f az

2022. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
24%
Figyelj, kint mindekinek annyi a pénze, tehát nekik nem leszel gazdag. Ugyan olyan vagy nekik, mint az itthoni 200 nettóval. Gondolom haza meg nem jársz minden hétvégén, hogy itt menőzz a kint keresett pénzzel.
2022. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Aki itt írja a hulyesegeit, az volt kint ? Baromira nem ennyi mindenkinek a fizetése kint. Plusz egy albérlet kb 300.000 Ft-rol indul, és akkor még nem is ettél, ami szinten baromi drága, meg a tömegközlekedés… nem olcsó mulatság külföldön sem az élet.
2022. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Nem az a bajod, hogy nem nézel ki jól. Persze az se mindegy, hogy miért nem. Csak mert mondjuk alacsony vagy és kopaszodsz, vagy azért nem, mert el vagy hízva, mint egy disznó és rohadnak a fogaid. Az egyikről nem tehetsz, a másikról nagyon is. Ez nagy különbség. Nekem például egy helyes arc nem jelent semmit. Ápolt legyél, az a lényeg.

Másrészt nekem a jó fizetés önmagában nem sokat mond. Milyen körülmények között élsz, vannak-e értelmes hobbijaid, olvasol-e, képzed-e magad, lehet-e veled beszélgetni, milyen a modorod, a karaktered stb. stb.

Az első randin nem a pénzeddel fogsz meg, hanem azzal, ahogy és amit magadról mesélsz, és ahogy hozzám viszonyulsz. Ezek döntik el, hogy lesz-e második randi, nem az, hogy mennyi a fizetésed.

2022. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

"Figyelj, kint mindekinek annyi a pénze, tehát nekik nem leszel gazdag."

Ez igaz. Kint ez egy átlagfizu, semmi több. Itt mindenki jól él.

De költözhetnék bárhová, ez a lényeg. Mivel "digital nomad" kategóriában vagyok, ami a legszabadabb, ezért kb. havonta kellene feljárnom Bécsbe ha akarnám. Vidéki lányoknál is hiába próbálkozok, pedig hát magyar faluvidéken elég sok helyen nagy pénznek számít havi nettó 1,1 milla. Mégis csak a külső számít.

2022. jún. 21. 17:50
 9/31 A kérdező kommentje:

"albérlet kb 300.000 Ft-rol indul"

Annyiért 2-2,5 fél szobásat kapsz rezsivel együtt, szóval nem annyiról indul. Kivéve a belvárosban, de itt Bécsben nincs olyan pont ahonnan ne jutnál el bárhová percek alatt, mivel baromira ki van építve a városon belüli vasúthálózat, ami 2-5 percenként indul és percek alatt ott van bárhol.

2022. jún. 21. 17:54
 10/31 anonim ***** válasza:
38%
Nem csak a kinézet és a pénz számít. Fontos mennyire tudsz kommunikálni a nőkkel, barátságos, kedves vagy-e. Képzeld, engem egy szénfekete roma pasi vett le a lábamról, aki egyszerű fizikai munkát végez. Ettől az embertől olyan dolgokat kaptam, értem ezt figyelmességre, törődésre, jó szexre, amit még előtte senkitől. Régóta együtt vagyunk. Szóval a pénz és kinézet sok nőnél nem annyira számít, ezt ti felszínes emberek magyarázzátok be magatoknak.
2022. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!