Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a férfi lakosság kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a férfi lakosság kb. csak 1 - 2 %a lehet incel?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy viszonylag kevesen vannak, általában névtelen fórumokon osztják az észt mint itt is, de szerintem mindig ugyanaz a 3 - 4 ember..
2022. jún. 22. 07:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Még annyi se.
2022. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
0,2% alatt
2022. jún. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%

Ha őket kérdezed, akkor a fiatal férfiak 30%-a incel. Szerintem az 1-2% is hatalmas túlzás.


Ezzel együtt, ha a párkereső fiatal férfiak alatt értünk mondjuk 100ezer férfit, és ennek 1%-a incel az is ezer ember, az sok.

2022. jún. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

3-as:

Én már olyant is hallottam incel szájából, hogy a férfiak 50-60%-a incel :DDD

2022. jún. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%
A fiatalabbak körében inkább 10-20%. Ennyien néznek ki olyan rosszul, hogy egy nőnek sem kellenek, még amíg nem találnak jobb képűt, addig sem.
2022. jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
A szociológiai statisztikák azt mutatják, hogy a 30-49 év közötti férfiak és nők egyharmada egyedül él, azaz önálló háztartásban, magányosan; s ezek 22%-ának még sosem volt tartós párkapcsolata. Ez azt jelenti, hogy a középkorú emberek kb. 7%-ának nem volt még tartós párkapcsolata. Bővebb értelemben ők mind incelek.
2022. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%

Összességében talán igaz az 1-2%, mivel az idősebb korosztályok esetében még teljesen máshogy működött a párkeresés, az udvarlás, szóval 30-40 éve még nem nagyon volt olyan aki nem nősült meg, szinte mindenki előbb utóbb házaságban kötött ki. Ugyhogy össz társadalmi szinten valóban 1-2% lehet azok száma akik cölibátusban kénytelenek élni. DE!

Egyrészt nézzük az idősebb korosztályt 60+ éveseket. Sok közülük már özvegy, leromlott egészségi állapotban van, vagy alapból szexmentes házasságban él már évek, évtizedek óta. Akkor ők most incelek?

Illetve nézzük a fiatalokat. Hány éves kortól tekinthetünk valakit incelnek? Mert 10 éves is incel ha azt vesszük, hiszen ő sem él (99% eséllyel) nemi életet. De számítsuk mondjuk 15 éves kortól a dolgot.

Az incel lét NEM azt jelenti, hogy valaki szűz és örökké az is marad, hogy soha nem volt kapcsolata, vagy soha nem volt semmilyen köze az ellenkező nemhez! Mindenki incel aki akar nemi éltet élni, de nem tud, mert nem talál magának párt. Magyarán önkéntelenül él cölibátusban. Ezen definíció alapján, elég sok incel van, kb. 30% biztosan, a fiatalabbak (35 év alatt) közül.

Ja és nők is lehetnek incelek, bár ritka, mivel nincs olyan ocsmány nő aki ne kelljen valakinek, akár csak egy dugásra....

2022. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Az jól látszik, hogy még a feltételezett számok is nagyban függnek attól, mit értünk incel alatt. A hetes szerint mindenki incel, aki akar párkapcsolatot, de nem jön neki össze. Ha így nézzük, valóban sokan vannak. Az én szememben az incel egy identitás, szóval az az incel, aki annak vallja magát. Ez a szám már sokkal alacsonyabb.


Kicsit amúgy az az érzésem, hogy a magukat incelnek vallók szeretnék kiterjeszteni a fogalmat azokra, akik nem vallják magukat incelnek, hogy jelentőségteljesebbnek tűnjenek.

2022. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Tekintve, hogy én még borzasztó előnytelen külsejű férfiakat is látok kézenfogva járni az utcákat a csajaikkal, az a benyomásom, hogy kifejezetten "ügyesnek" kell lenni ahhoz, h valaki incel legyen.
2022. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ennyi se, ha valaki tényleg akar, tud magának párt találni.
2022. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!