Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyek azok a külső tulajdonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a külső tulajdonságok, amik nem szép dolog, de kizárják az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Természetesen nem az igénytelenségre gondolok, hanem amiről nem tehet illető.


Ismertek olyan embert aki hiába humoros, kedves stb, de nem tudtok elképzelni vele még szexet sem?



2022. jún. 22. 13:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Nincs keze lába, tolószékes,down szindrómás, vagy más agyi degeneratív betegség,félszemű,impotens,esetleg férfiaknál előfordult herélt pasi, hogy betegség miatt kikapták a tökét,na ilyenek mind Offolva vannak, ezekkel semmit nem lehetne kezdeni.
2022. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Kövér.
2022. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
“Nem szép dolog” ez nem arról szól, hogy szép dolog-e vagy sem, ha valakit nem találsz vonzónak, miért kéne összejönnöd vele. Nálam kizáró ok pl. túlsúly vagy olyan arc, ami nekem nem tetszik, ezt nem tudom pontosan körülírni, vagy tetszik vagy nem. Nő vagyok és férfiakra értem.
2022. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Ápolatlanság, és abból fakadó hibák (pl. kirohad a foga, vagy szimplán nem hajlandó megcsináltatni - hangsúly a "hajlandó" szón van, ergo lusta/igénytelen)
2022. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%

Alacsony (<180 cm).


19/L

2022. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Ja egy csaj munkatársammal van ez. Én 23 vagyok ő 29 , mindig nyomul meg lehívott kettesben csomó helyre. Egyáltalán nem csúnya sőt... De nem tudom elképzelni hogy valaha is le akarjak feküdni vele.


Ezt csak azért írtam le mert nem csak a szépségen múlik az hogy le tudsz/akarsz feküdni valakivel.

2022. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem lenne gondom pl egy modernebb hallókészülékkel vagy inzulinpumpával, de pl egy sztómazsákkal élővel sajnos nem tudnék ilyen elnéző lenni.

Nem vagyok rá büszke, de sajnos akkor is van bennem ezzel szemben egy ellenállás, amit úgy gondolom, nem tudnék, de nem is akarok legyőzni.


Ugyanígy mentális beteggel sem kezdenék (pl. diagnosztizált, de pláne kezeletlen, gyógyszereit nem szedő depresszióssal, schizophrénnel) és szenvedélybeteggel sem. Soha, semmikor.

Ismerek nagyon józan életű, dolog, emberileg is jelenleg egy kiváló gyógyult alkoholbeteget- de akkor sem. Jobb a békesség és nem veszek a nyakamba Damoklész kardját…


Ugyanígy eltántorít, ha megtudom, hogy egy férfinek rendezetlenek a családjogi és anyagi ügyei- mindannyian ismerjük az “éppen válok” meg “jááájj nincs szex a Zasszonnyal, de ott a CSOK” típusú gerincteleneket.

Ugyanígy ha aktív KHR-es, milliós felhalmozott tartozásai, zűrös ügyletei, kilátástalan anyagi helyzete van (ergo eltapsolja a pénzt, körbetartozik, cofidis meg áruhitel meg letiltás kergeti egymást a folyószámláján, de felmutatni semmit nem tud, csak a “sz..mét crgek meg bankok meg nav meg kormány meg mindenki más”- nos nem, köszönöm.


…erősen megfontolandó számomra az is, ha valaki patológiásan ragaszkodik rokonához, lusta ingyenélőket dalolva pénzel a saját vagy a gyerekei kárára (pl lumpen testvért stb)…


…olyan férfivel sem kezdenék soha az életben, aki sportot űz abból, hogyan kerülje el a saját gyerekének járó tartásdíjat. Aki szemétkedik a gyerekével 5-10-20 ezer forintokon vagy egy cipőn, vagy aki ordenáré stílusban nyilatkozik az exeiről, volt feleségről, bárki családtagról.

(a sérelmeket nem így kell megélni, akkor sem, ha azok részben vagy akàr egészben jogosak is lehetnek és nagyon visszataszító ez egy ismerkedés elején).


…de elsőre ítélkezni sem szép és pl aki ápolja normálisan az idős szüleit vagy az őt özvegyen felnevelő kisnyugdíjas, idős édesanyjának bevásárol vagy beszáll a rezsibe, az meg még becsülendő is a szememben.


…mindehhez 44 éves vagyok és természetesen a fentiek nálam rendben vannak…

2022. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
miért pontoztátok le a 6#os kommentem mi volt benne a sértő ?
2022. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

Számomra külső tulajdonságokat tekintve csak az extrém deformitás, mondjuk születési rendellenességből fakadóan az ami ki van zárva. Értem ezt úgy hogy valami nagyon durva arcdeformitás.

De ezen kívül nem zavarnak mondjuk az anyajegyek, vintiligo, sztómazsák, műtéti hegek, amputált végtag vagy ujjak.

2022. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Nálam semmi olyasmi, amiről nem tehet, kizárólag, ami a szexet megoldhatatlanná tenné. Tehát nem jönnék össze teljesen egészséges aszexuális lánnyal.

Nem jönnék össze olyannal sem, aki tehet a sorsáról, például extrém túlsúlyos, de nem mozog, hárítja a felelősséget, vagy gyereke van előző kapcsolatból, itt lehet áldozat is, de akkor is ott a gyerek, nem tudnám elfogadni, mert én magam sem akarok gyereket.


Illetve sokan azok közül, akiket a 7-es, nő válaszoló felsorolt, tehát adósságot-adósságra halmozó, lumpen családtagot pénzelő vagy olyan mentális beteg (akár szed gyógyszert, akár nem), ami kihat a kapcsolatra. Például teljesen zombi, a gyógyszer miatt nincs szexuális vágya vagy hízik, esetleg a gyógyszer hiánya miatt üvölt fel az éjszaka közepén, tör-zúz, támad nekem vagy nem tudom az életvitelemet élni miatta, mert a munkahelyemen zaklat, hogy rátört a szorongás, menjek érte. De önmagában ezekért sem ítélném el, ha lehet vele élni.

2022. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!