Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő igényli a száraz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő igényli a száraz sablonos beszélgetéseket online társkeresőkön vagy valami kreatívabbra vágynak?

Figyelt kérdés
Száraz sablonos alatt azt értem hogy: Szia hogy vagy? Milyen volt a napod? Mit dolgozol? Jól aludtál? Mik a hobbijaid? Milyen zenét szeretsz? Mit keresel pontosan Tinderen stb...
2022. jún. 23. 06:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyen száraz sablonos az, ami instant törlésre kerül, vagy kap valami szánalmas rövid választ.

Én már rég nem társkeresőzök, de emlékszem milyen volt:

Naponta rengetegen írtak, annyian amennyire nincs is kapacitása normál embernek válaszolni, plusz fenntartani a régieket.

Logikusan azt fogom előnybe részesíteni válasznál aki jókat írt. Aki reagált az adatlapomra, aki megerőltette magát és úgy kezdeményezett. A sok "sziamizu" unalmas és nincs felvezetés sem bennük, hiába hiszik sokan ezt.

2022. jún. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Ki a fasznak kell az a low effort unalmas szar? Miért nem lehet úgy beszélgetni, hogy az ember el is akarjon menni veletek valahova?
2022. jún. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3%

Nokent kerdezem hogy mondjatok peldat milyen a jo beszelgetes?

Mert en egy szia hogy vagy nak is orulnek....

2022. jún. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

3

Leírta az egyes is. Tudod, mikor a másik úgy tesz, mintha élvezné is. Olyan, mint amit a barátaival átél az ember.


Nem írok példát, mert pont az a lényege ezeknek, hogy egyediek, megismételhetetlenek, egyik téma adja a másik hármat, elkanyarodtok ide-oda... Valaki ír egy hosszabb gondolatot, a másik lecsap rá, reagál rá, hozzáteszi a saját gondolatait. Te meg lecsapsz arra, eszedbe jut róla ezer másik dolog és behozod a beszélgetésbe.


Sokat társkeresőztem anno, volt egy olyan bemutatkozásom, ami jóformán svédasztalos lakoma volt annak, aki fel akart hozni nekem különböző témákat. A nekem irkálók kb 10%-a volt erre képes, nyilvánvalóan csak velük akartam személyesen is találkozni. Úgy mentünk randira, hogy "milyen jó, annyi mindent akartam még veled kibeszélni" és nem úgy, hogy "jaj mit hozzak még fel, lassan kezdek kifogyni a témából".


Egy trükk van csak: figyelni arra, amit a másik mond. Mindkét félnek.

2022. jún. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Ezekkel alapvetően az is a baj, hogy kap még másik 10 embertől ugyan ilyet. Meg ilyenekre nem nagyon lehet válaszolni..


Hogy vagy?

Megvagyok.


Milyen napod volt?

Elment.


Stb..


Szóval nem nagyon viszik előre a beszélgetést az elején.



Viszont az engem is érdekelne, hogy vajon mi lenne a jó nyitás, mert amiket láttam így nezen, hogy ezzel mennyire ki tudsz majd tűnni, ha így közelítesz egy társkeresőn.. hát mit mondjak? Én ultra gáznak találtam.

2022. jún. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

5-ös:

Reagálj az adatlapjára. Nyilván te se azt a lányt keresed aki csak azon sablonos dolgokat írja le, hogy "szeretem az állatokat", mert erre tényleg nem lehet reagálni.

Viszont sokan feszegetnek témákat az adatlapjukba. Például leírja a kedvenc sorozatát és rávágod, hogy "ó, igen, ezt én is szeretem". Vagy "hallottam már róla, de még nem néztem soha meg. Mesélsz arról, hogy miért fogott meg téged az a történetszál?"

2022. jún. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
#6 Ez mondjuk ötletesnwk tűnik.
2022. jún. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7-es:

Gyakorlatilag bármiről lehet beszélni, csak a lényeg, hogy legyen valami mögötte is. Tehát pl. a "Mesélsz arról, hogy miért fogott meg téged az a történetszál?" rész fog árulkodni a preferenciáiról. Esetleg mesél az életéről valamit amit párhuzamba állított a filmes jelenettel.

Tehát ezt lehet fokozni. A "szeretem a kutyákat" jellegű bemutatkozásra még el lehet bájcsevelyni, hogy melyik fajtát, stb, de nincs egy mélyebb értelme.

Emlékszem anno nekem az volt az adatlapom egyik bekezdése, hogy szeretek vonatozni. Azok, akik az adatlapomra reagálva írtak, 90% arról panaszkodott, hogy ő meg mennyire nem és milyen rossz tapasztalataik vannak a MÁV-val. Én ezt is imádtam, mert ez is beszélgetés :D ez is egymás megértéséről szól és történetmesélésről.

2022. jún. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én kreatív cseverésző vagyok
2022. jún. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól nézel ki, akkor ettől a sablonos dumától is elolvadnak. Ha nem, akkor már az első üzenetedet sem olvassák el.
2022. jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!