Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedős szövegnek elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedős szövegnek elég lehet ennyi?

Figyelt kérdés

“Szia Xy:)


A Tinderen láttalak és gondoltam megkérdem hogy van-e kedved ismerkedni velem?:)


Válaszod előre is köszönöm! 😊”


Messengeren írtam a lánynak, mivel az Instagram neve meg volt adva, ezáltal messengeren is rátaláltam.


26/F


2022. jún. 23. 09:05
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
86%
Pedig de, gyakorlatilag zaklatnád ha messengeren írnál rá...
2022. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
0%

Ha normális a làny ,akkor fog neked válaszolni,ha pedig nem ,jobban jársz hidd el.

Én is volt hogy így nyitottam és válaszoltak rà,szóval nem reménytelen a dolog.

Aki azt várja hogy valami frappáns,egyedi dologgal àllj elő, nem tudja milyen amikor 1000-szer írsz ilyen indító üzenetet és még meg sem nézik.

Szóval szerintem ne stresszelj ezen ,csak légy önmagad mert akkor olyan nőt vonzol be akinek te vagy szimpatikus :)

2022. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha nem akarsz rossz színben feltűnni, kicsit jobban kellene tisztelni más határait. Nekem az, hogy valaki egy olyan helyen található elérhetőségem alapján felkutat és elkezd basztatni, ami nem azért van ott, hogy visszaéljenek vele, súrolja a basztatás fogalmát.


Ha mindenáron rá akarsz így írni, ne hivatkozz a Tinderre, mert ez baromi para, hogy valaki képes kikémkedni a másik elérhetőségét, mert társkeresőn nem matcheltek (valószínűleg okkal). Nagy eséllyel így sem fognak visszaírni neked, de kevésbé para, ha az illető úgy ír, mint aki ott látott engem először és nem utánam kajtat, mint valami megszállott. Mondjuk instán ez eleve kizárt annál, akinek a profilja privát, de facen még azt mondom, szódával elmegy, ha valaki rám ír azzal, hogy felajánlott neki a fb és szimpinek tart vagy látta, hogy én is tagja vagyok az xy csoportnak, mint ő és hátha. Már ez is elég érdekes, de legalább nem lesz tőle üldözési mániám.


Volt olyan fickó, aki a munkahelyem honlapján kutatta ki a céges számom és azon kezdett el basztatni... Nagyon kellemes volt átélni, hogy kitesz a céged rólad teljesen más céllal egy képet, valaki meg begerjed arra és felhív, mint valamo qrvát, aki neki lett odakészítve. Azért menjetek már a francba, a nők nem értetek léteznek, nem azért, hogy akárhogy és akárhol rájuk repüljetek.


Ha normálisnak akarsz tűnni, vagy kivárod azt, hogy Tinderen legyen match a lánnyal, vagy elengeded a témát teljesen. Vagy ha mindenáron olyanokra akarsz rámenni, akik semmi jelét nem adták annak, hogy veled akarnak ismerkedni, javaslom a fórumokat, fb csoportokat, ahol ki-kialakulnak beszélgetések, amikre reflektálva kevésbé szörnyű valakivel privátban elkezdeni dumálni. Ez sem garancia, de legalább nem rohadt para és irritáló.

2022. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

Basszus... figyelj, ez teljesen őszinte lesz, nem bántani szeretnélek.


"Az a bajotok nektek nőknek, hogy nem győztök válogatni…"


Tudom, egy mondatból nem lehet leírni egy teljes személyiséget, de ez a mondat nagyon gáz.


Lehetne a tiéd a világ legmenőbb, legmegnyerőbb indítószövege, ha veled beszélgetnék és itt-ott feltűnne hasonló kaliberű mondat, rövidre zárnám a találkát.


Csak annyi a tanácsom - kérlek, fontold meg - hogy elsősorban erre fókuszálj, ezen javíts.

2022. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

Sok reményt ne fűzz hozzá, az a legvalószínűbb, hogy egy ilyenre nem is fog reagálni. Egyrészt már az nem jó indítás, hogy Tinderen ő nem match-elt veled, ezért te megkerested Messengeren (amit az emberek általában a barátokkal és a családdal való kapcsolattartásra használnak és nem ismerkedésre) és írsz neki egy teljesen semmitmondó üzenetet. Biztosan írnak neki elegen Tinderen, olyanok akiket ő is jobbra húzott, inkább velük fog ismerkedni. Másrészt meg az is lehet, hogy nem is fogja látni az üzeneted, mert nem vagytok ismerősök és a Messenger (ha úgy van beállítva) ezeket egy külön mappába szokta rakni, amit meg senki nem nagyon nézeget.

Ha nem match-el veled, inkább hagyd békén.

2022. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Az a bajotok nektek férfiaknak, hogy remegtek a nőkért. Nem-kell-mindenkinek-irogatni-csak-azért-mert-tetszik. Érted? Nem kell megbolondulni azért, mert láttál egy szép nőt. Nem körülötted forog a világ, kiscica. Ha valaki nem nyitott rád, nem mész kopogtatni az ajtaján, hátha csak nem vett észre.


Ennyire nincs életetek, hogy muszáj kényszeresen valakivel összejönni meg dugni? Nem bírsz levegőt venni anélkül, hogy fogják a kezed vagy minek remegsz így nők után, akik szarnak a fejedre? Még ha álláskeresésről lenne szó, talán megérteném, mert az élethez pénz kell. De ez? Mi az isten bajotok van amúgy?! Miért kell szánalmasnak, ijesztőnek, irritálónak, agresszívnek és zaklatónak lenni?

2022. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
40%

#16

Nem értem hogy önmagában az miért ilyen nagy probléma hogy szeretne egy barátnőt? És igenis ugyanannyira szükség lehet párra mint pénzre, mert az ember társas lény és a legtöbben nagyon befásulnak a hosszú egyedüllétben. Az utolsó mondat pedig minősíthetetlen, oké hogy nem volt túl jó a kérdező megközelítése, de attól még ne címezzük már szánalmasnak, ijesztőnek, irritálónak, agresszívnek és zaklatónak.

2022. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

17-es:

Nem én vagyok a 16-os, de én egyetértek vele.

Nem probléma az, hogy valaki társat keres. Az a probléma ahogy akarja. A messenger az emberek 99%-ának egy privát tér. Oda a barátok, család ír neki, ez a közeg érheti el őt ott.

A tinder a felület, ahol nyitott a párkeresésre egy ember. Amit kifejezetten erre a célra használ. Azzal, hogy valaki felkeresi a tinderen látott számára kedves nőt úgy, hogy az egyébként még csak vissza se machelte őt, tolakodó. Ijesztő, mert kutatott. Irritáló, hogy random emberek próbálkoznak ott be. Agresszív mint tolakodó. Zaklatás mint egy másik felület kihasználása arra a célra, amire ott a tinder.

Ha egy ember a létező összes felületeden el akarna téged érni, az nem lenne tolakodó számodra?

2022. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
16%

Én nem értem a sok negatív kommentet, de tényleg. Mégis mi a bánat bajotok van a kérdezővel? Őszintén, arccal, névvel ráír valakire, van-e kedve ismerkedni. Nehogy már ezért szétszedjétek!

Amúgy felnőtt nők vagytok, meg lehet írni ilyenkor - ha nem akartok - , hogy "szia, nem szeretnék ismerkedni, ne haragudj".

Vagy nem tudtok nemet mondani?

Vagy mi az oka a felháborodásnak?

2022. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
10%

Igen, elég.


30F/ispán

2022. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!