Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 évesen gáz lenne ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen gáz lenne ilyet kérni egy 45-50 körüli férfitól?

Figyelt kérdés

Flörtöl velem ahányszor csak találkozunk.

Vonzó férfi, nagyon bejön.

Fiatal korában is biztos legalább ennyire jó pasi volt...

Nem tudom pontosan hány éves, de unokái is vannak. Nem akarom lenyúlni a családjától, de mivel egyre rosszabbul látom a helyzetem...


Gáz lenne valahogy a tudtára adni, hogy szeretném ha gyereket csinálna nekem, és lemondana róla?


2022. jún. 23. 21:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
49%

#20


Nem tudom ki ez, ezt a story-t egy csaj ismerősöm mesélte a barátnőjéről. Gondolom 2-in-1 a dolog, jó nagy néger fasz + lesz embrió is. Win-win.

2022. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
49%
Igen gáz, te szerencsètlen, mit akarsz te egy vènembertől?
2022. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy értelmes ember erre a kérésre Nem-et mondana.
2022. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!