Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára, hogy nem a külsejével kéne próbálni meggyőzni engem?

Figyelt kérdés

Nem szeretném azt a témát firtatni, hogy kollégával ne...


Van egy kolléganőm, aki már régóta küldte a jeleket, ezt sokáig nem vettem észre csak utólag visszagondolva jöttem rá, hogy mit miért tett, ekkor természetesen már késő volt, és nagyon csúnyán elutasított, még olyan sértőt is tett és mondott mellé, amivel a harag, csalódottság is szólt belőle, amiért sokáig nem viszonoztam, de tényleg nagyon indirekt módon csinálta, semmi egyértelműség nem volt benne, szerintem nem volt elvárható, hogy én ezt tudjam.

Miután elutasított, hagytam a témát, sőt, megsértődtem rá, arra, ahogyan tette, ráadásul nekem is ő mindig is tetszett.

Ez a történet ennyiben is maradhatna, de úgy tűnik, hogy egy kis idő elteltével hirtelen megbocsájtott, szintén nagyon burkolt módon de éreztette ezt velem, illetve úgy öltözik, új hajat csinál, olyan mindenféle extra dolgokat csinál a külsejével, amiket korábban nem, és tudom, hogy nekem akar imponálni ezzel.

A baj az, hogy nem ezzel kéne. Én jelenleg nem tisztelem őt (a belső értékeit) azért, amit tett, elvárta hogy észleljem a jeleit aztán azzal büntet hogy nem vettem észre, elutasít csúnyán és még elnézzem neki. Nem külsővel, hanem a viselkedésével kellene próbálnia meggyőznie, addig nem fogok foglalkozni vele úgy, hogy kezdeményezek, vagy valami. De nyilvánvalóan ez nem esik le neki, hogy inkább a belső értékeit kellene fitogtatni, hogy meggyőzzön egy második esélyért. Hogy adhatnám ezt tudtára? Jelenleg nem igazán vagyunk beszélő viszonyban.



2022. jún. 24. 23:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy ezt itt leírtad.
2022. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd ezt az egészet, felnőtt létetekre mindketten jatszmaztok. Semmi értelme nincs.
2022. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem játszmázik, egyszerűen ő nem mer ennél többet tenni, mintsem hogy nagyon burkolt, indirekt, rejtett módon közli azt, hogy mit szeretne. Ennyire zárkózott, amivel számomra nem is lenne baj. Amivel bajom van, azt leírtam. Több kedvességet, odaadást szeretnék tőle, vagy valami egyéb belső értéket látni, nem pedig azt, hogy mélyebb dekoltázzsal jelenik meg a munkahelyen, újonnan vett ilyen-olyan kiegészítőjével, meg hajával, meg mindennel.
2022. jún. 24. 23:26
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Ne aggódj, hamar túllesz rajtad, nemsokára másnak fogja küldeni a jeleket.(Lehet, hogy már most is csak te hiszed, hogy neked szól az új külső 😉)

"Ráadásul mindig is ő nekem is tetszett." Tehát ő küldte a jeleket, te férfiként semmit se tettél, és még te vagy megsértődve?😂Te fordítva ülsz a lovon. Hát, mi a f.szom vagy te, valami elkényeztett hercegkisasszony? Jó, hogy már nem ő fog neked udvarolni.

Mondjuk szerintem ez valami gyenge kamu kérdés, aminek egyetlen célja, hogy megint jöhessetek a kettős mércével, hogy persze fordított nemekkel más lenne. Igen, egy férfi legyen férfi, és kezdeményezzen a nőnél, ha akar valamit tőle. Ha meg nem, akkor hagyja békén, ne pedig feltételeket szabjon, hogy a NŐ hogy udvaroljon neki.

2022. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy mindez neked szól, egyszerűen csak ki akart próbálni újfajta öltözködési stílust, frizurát stb. Mi nők is szeretünk időnként kísérletezni a külsőnkkel, de ezt általában magunk miatt csináljuk. Ha nem szimpatikus neked a csaj, akkor hagyd békén, aztán ennyi.
2022. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
"Jelenleg nem vagyunk beszélő viszonyban." Akkor nem kéne tovább fűzni a történetet már, nem? Szerintem sem biztos, hogy neked akar tetszeni, hanem valaki másnak, pl. annak aki időben veszi a jelet. ;D
2022. jún. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
csak lépj azt kész, ne jatszmazz, ne duzzogj.
2022. jún. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem hagyd békén a csajt. A leírásod alapján ő már túlvan rajtad, csak te kattogsz rajta.


Magamból kiindulva, amikor drasztikusan változtattam a külsőmön, azt kizárólag saját magam miatt tettem. Pl. 40 évesen álltam neki körmöshöz járni, fazont vágni, nem csupaszon lenni, 36 évesen szoknyát hordani, nem rövidnadrágot nyaranta stb.....

2022. jún. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

Sokan mondják lépj túl mert nem érdekled..

stb megint csak jelekből ertelmezzük, vagy épp nem ertelmezzük.... En kijefezetten más miatt szeretek jól kinézni.


Szóval beszélj vele kérdezd meg , hívd el stb aztán kiderül igen vagy nem.

2022. jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a felszín, a belső értekeit nem látod külsön keresztül, szegény meg had nezzen már ahogy akar.
2022. jún. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!