Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony fiúként miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony fiúként miért ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

Budapesten lakom de eleve nem vagyok annyira szociálisan aktív, meg amúgy is kevés olyan alacsony lánnyal találkozok aki nem magas pasit keres. És ez a tény annyira megnehezítette egész életemben az ismerkedést, hogy egyszerűen nem is nagyon alakult még ki rendes kapcsolatom és kicsit attól félek, hogy nekem nem jut senki, nem fogad el, nem ad esélyt..

Eleve ez egy olyan kis réteg aki alacsonyabb nálam, még kisebb aki amellett, hogy alacsony lány alacsony fiúval is eltudná képzelni a dolgot és csak utána jön az a rész ahonnan mások becsatlakoznak, hogy randi és akkor még ugyan úgy vége lehet mert nem passzolunk, nincs szikra. Jártam sok randira de mindig kudarc lett a vége, pedig én mindig beleadom a szívem lelkem.

Mit tanácsoltok?



2022. jún. 25. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Azért nehéz alacsonyként ismerkedni, mert a lányoknak magasak az elvárásaik :D

A viccet félretéve, gondolj bele hogy hány hozzád hasonló alacsony fiú van a világon, és ha senkinek sem sikerülne, már régen "kihaltatok" volna.

Viszont elképzelhető, hogy én kellemetlenül érezném magam egy sokkal magasabb lány mellett.

2022. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom, mennyire vagy alacsony... de hadd említsem meg, hogy nekem van egy törpenövésű ismerősöm. Kb. olyan 1 méter kürüli lehet. Hát olyan barátnői voltak már, hogy megirigyeltük.


De én sem vagyok magas. Most pedig egyszerre három lány szeretne velem járni. Kettőnek kénytelen leszek fájdalmaz okozni. :( (Oké, előtte meg két évig semmi nem jött össze, azért ezt tegyük hozzá.)

Egyébként volt nálam magasabb barátnőm is. Nincs abban semmi rendkívüli. Hol van az előírva, hogy a lányok csak magasabb, a fiúk meg csak alacsonyabb lányokat szerethetnének? :D

2022. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Függ attól is, hogy mennyire vagy alacsony. 170 alatt tényleg nehéz lehet, de végülis mást nem tudok tanácsolni, mint hogy próbálkozz minél többet. :/
2022. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Valamennyire egyet értek azzal, hogy nekem is jobban esne ha alacsonyabb lenne de én nem zárom ki a lehetőséget (persze ilyen 10 centi vagy több nyilván sok és kizáró lenne) de egy egymagas is teljesen jó. Csak sokszor megkaptam pl. hogy magassarkúba jár és hiába alacsonyabb úgy meg már magasabb stb.

De ti hol ismerkedtek? Személyesen? Csak mert ha így könnyen ismerkednék akkor ez nem okozna gondot, de ez bennem kialakult az alacsonyságom miatt, hogy kicsit ismerkedéskor gátlásos vagyok.

2022. jún. 25. 22:23
 5/10 A kérdező kommentje:
170 alatt vagyok és tudom valakinek rosszabb de valakinek mondjuk olyan megnyerő a személyisége, olyan jól ismerkedik meg minden, ami kompenzálja. Ami lehet nálam is így lenne ha jobban megismerne de ismeretlennel nehezemre esik és alapból mondom nem tartom magam olyan központi embernek.
2022. jún. 25. 22:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyéni ízlés kérdése, de nálam például soha nem volt akadály 10+ centi különbség sem a lány javára. Sőt, egyszer, sajnos csak egy rövid ideig jártam egy majdnem 2 méteres lánnyal. Én vagyok 170. Most az, hogy mások mit gondoltak, kit érdekel? Nem ők járnak, hanem mi. Nem csináltam belőle dominancia-kérdést, hogy márpedig magasabbnak kell lennem.
2022. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De engem viszont személy szerint zavarna a +10 centi, semmi társadalmi megítélés nincs benne. Nekem nem vonzó.
2022. jún. 25. 22:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy korábbi kérdésre adott válaszomból kimásolva:


- Esetleg valamilyen hobbi, önkéntesprogram, kulturális esemény?

Mondjuk megértem, hogy pusztán a csajozás miatt nem akar valaki behozni az életébe egy amúgy nem igényelt programot, de ha találsz valamit, ami tényleg érdekel, és ahol nők is előfordulnak, akkor azt érdemes kimaxolni...


- Ott van még a neten ismerkedés - nem föltétlenül társkeresési célzattal. Akár itt a GyK-en beszélgetést kezdeményezhetsz egy olyan topikban, ami érdekel. Nem állítom, hogy rögtön nagy lesz a sikered, de én így jöttem össze az exemmel. Vagy ott vannak különböző Facebook csoportok a papagálytenyésztőktől a siklórepülősökön át a Steve Buscemi rajongókig. :D Ott is próbálkozhatsz. (Nyilván olyanba érdemes belépni, ami téged is foglalkoztat.)

Internetes lehetőség még az távoli ismerőseid instasztorijára válaszolás HA(!!) a válasz valami érdemi hozzászólás/kérdés/vicces megjegyzés. A szívecskékből, meg tűzjelekből még nem sok minden indult el. :D És itt nyilván érdemes vigyázni, mert ha túl sok csajra írsz rá, az körbeérhet.


- És hát végülis lesz, ami lesz alapon parkban, kávézóban is megpróbálhatod, csak mondjuk (1) nagyobb az elutasítás esélye, (2) kínosabb az elutasítás.

Amúgy ha engem kérdezel, a távolsági tömegközlekedési eszköz sem rossz hely erre. Nyilván nem kell nyomulni, meg minden random csajhoz odamenni, de akár jó is ki tud sülni abból, hogy valakivel elbeszélgetsz az unalmas, százszor megtett vonatúton.


- Ha van kutyád, akkor a kutyasétáltatás közben szintén ragyodóan lehet idegenekkel ismerkedni: a legtöbben nagyon kedvesek és barátságosak ilyenkor és téma is van bőven.

2022. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Mert a magasság előny.
2022. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, miért kell egy anonim oldalon ekkora titkot csinálni a magasságodból, de volt osztálytársam 165 cm és nem is különösebben jóképű, meglehetősen fura arcvonásai vannak.

Ellenben barátnője (szép lányok) 15 éves korától van/volt, edzett, kigyúrta magát és felnőttként rendőr lett. Eszméletlen sok nővel volt dolga, tapadnak rá, pedig mint mondtam, se nem magas, se nem adonisz arcú és egyébként személyiségre is elég bunkó, nagyképű (bár lehet, a kapcsolataiban nem, de nekem pl nem lenne vonzó az, aki alapból ilyen).

Nem azt akarom ebből kihozni, hogy rohanj jelentkezni rendőrnek, hanem azt, hogy jó testtel és kellő önbizalommal (elhiszi magáról, hogy jó pasi) igenis lehet sikere egy férfinak akkor is, ha nem magas.

2022. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!