Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha az önbecsülésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az önbecsülésem borzalmas?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már nekem és én is ezt gondolom. Így nehéz egyáltalán nőkkel ismerkedni. Olyan reményekkel képtelen vagyok odamenni egy nőhöz, hogy talán tetszek neki. A szexről meg csak álmodozhatok. Létezik bárki, akinek én tetszek? Amúgy meg csúnyának tartom magam.

2022. jún. 27. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ezt kérdezned kell, az már nem sok jót jelent

Az önbecsüléseden dolgozz!

Ne a csajok miatt, hanem önmagad miatt

2022. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem mindent azért teszek, hogy hátha egyszer csajnak megtetszek. Én egy jelentéktelen nulla vagyok. Ha holnap meghalnék biztos nem hiányoznék senkinek.
2022. jún. 27. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Akkor holnap mar nem irod ki?
2022. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
Kinézeteden javíts. Ha jól néznél ki, nők szednének fel téged attól függetlenül, hogy te milyennek gondolod magad. Emlékeztetőül pl. Ted Bundy-t is imádták a nők, pedig előszeretettel ölte és darabolta fel őket, mégis... tudod... nők...
2022. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Van egy jó gyakorlat ilyen esetekre:

Minden egyes nap(!) írj le 3 dolgot, amit szeretsz magadban/magadon. Ezek lehetnek igazán apróságok is. Szép a szemem, nem zsíros a bőröm, tudok gitározni, nem égek le a napon, szeretem a történelmet, blabla. Addig fel ne állj, amíg meg nincs a 3 dolog. Ez egy hétig megerőltető lesz, utána észreveszed magadon a szerethető tulajdonságokat, és jön magától napi 10 is, nem csak 3.

2022. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!