Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik,hogy egy nőnek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik,hogy egy nőnek nincs szexuális kisugárzása?

Figyelt kérdés

Férfiak soha nem közelednek felém,az életbe nem kaptam egy csókot sem.

Ha ismerkedek is valakivel,egy idő után ignorál,nem ír többet.

Személyesen sohasem hívtak randira.

Az létezik,hogy az a tipikus nőiesség,szexuális kisugárzás teljesen hiányzik belőlem? 24/N



2022. jún. 27. 22:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Van ilyen.

Én pasiként vagyok így. De már megszoktam. El se tudnám képzelni magam egy kapcsolatban.

2022. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
42%

Persze hogy létezik

Csak nagyon ritka, és nőként ezt könnyű megoldani. Nőként vonzerő sem kell, csak némi emberismeret ahhoz hogy megtaláld azt a férfit akit meg tudsz valahogy fogni.

Elég ha a megfelelő célcsoportra mész a megfelelő hangnemben, és nem maradsz egyedül.

2022. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem igen van ilyen mert magamon is feltunt.

Ha pl bulizni megyek iszok r.banckodom, a barátom szemei ragyognak, követi minden mozdulatom, issza a szavaim, hódítom, szerelmeket vall.


Ha viszont otthon egyszeruen főzök állok lesek ki a fejembol tehat nem affektálok, nincsenek "cserfes" mosolyaim, nem flörtölök a párommal hanem csak mint ember es nem mint "nőcis nő" mosogatok főzök, vagy bármi, akkor nagyban lanyhul az érdeklődése, meg mindene.es ez nem is csak rá jellemző.


Kipróbáltam azt is, ha főzés közben viszont vannak r.bis effektek, leesik a vallamrol a ruha pántja, pipiskedve mászkálok, illegve billegva sergek forgok, na akkor pedig szerelmeket vall!


Hát elszomorító hogy nem lehetek szimpla hanem állandoan kell a konzumálás, r.biskedés, flörtölgetes a saját pároddal!, húzni az agyukat kapcsolatban is. Meg hasonlok:(

2022. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
Ha túl férfias egy nő, az nem vonzó.
2022. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5-szor írsz neki és minden egyes alkalommal ignorál az sem...
2022. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#3 ugyanezt érzem teljesen,ahogy leírtad
2022. jún. 27. 22:36
 7/31 anonim ***** válasza:
44%
Nem nagyon. Csak olyan van, hogy ronda nő, de még azokra is feláll 1-2 igénytelen ronda faszinak a farka...
2022. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
26%

4.és 7. Akkor össze se jönnének a nökkel ha nem tetszene. Nem a kulso itt a baj. Én vekony vagyok kerek popsi stb a parom de exen esete is ráadásul, mégis ez van.

(3.voltam)

2022. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
29%
*exem esete, ideálja is
2022. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
22%

#8


És ehhez mi köze van bárminemű képzeletbeli kisugárzásnak? Egyszerűen van pár faszi, aki külsőre megelégszik veled. Ennyi. Kérdező meg gondolom kibаszott ronda lehet, de ennek ellenére válogat, mintha szép lenne és csak a legjobb jó neki. Úgy tényleg egyedül fog maradni... Saját szintjén levőket is észre kéne venni, akkor nem maradna egyedül. Ha ez meg derogál neki, szíve joga hozzá, csak akkor ne rinyáljon meg próbáljon meg képzeletbeli magyarázatot kitalálni miért nincs senkije...

2022. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!