Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti rossz embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti rossz embernek tartanátok azt a nőt, aki nem szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés

A hisztijük és a sírásuk nagyon ki tud borítani, a közelükben sem szeretek lenni.

Másrészt nem érzek magamban semmilyen anyai ösztönt, nem tudnék gondoskodni egy újszülöttről.

Se a pelenkacsere, se a büfiztetés, se az éjszakázás nem menne, túl gyenge vagyok hozzá lelkileg.

Fogalmam sincs hogyan kell gondozni egy kisgyereket.

Nem tudnék jó anya lenni, ezt érzem legbelül.

Emiatt lelkifurdalásom is van.


Férfiak, ti mit gondolnátok ha ez kiderülne ismerkedés közben?


2022. jún. 27. 23:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszene, csak ne változzon meg! Nekem sincs.
2022. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%
Hálát adnék az égnek, ha találnék egy ilyet (és persze jól is nézne ki). Én is rühellem a gyerekeket, mint a szart.
2022. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Ezt nem titkolni kell, hanem első randin szóba hozni és megtudni, hogy a másik mit keres. Ha gyereket akar, offos vagy. Ha Ő sem akar, az már jó. De rengeteg felesleges kört megspórolsz így magadnak. Akit zavarba hoz a kérdés, vagy “nem tudja”, az kerülendő.
2022. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Ezt embere válogatja nekem mivel szeretnék családot elég erősen negatív lenne, de pl haverom aki szintúgy utálja a gyerek gondolatát nagy plussz lenne

A lényeg hogy viszonylag korán feljöjjön ez a téma valamennyire mert ez nem valami amim lehet kompromisszumot kötni normál esetben

2022. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

Érthető módon, nagyon sokan nem akarnak gyereket.( amúgy én sem, szóval megértelek.)

Fontos hogy ezt fel kell vállalni, ha őszinte kapcsolatot, és normális èletet akarsz. Ha a másik akar gyereket, akkor jobb ha már az elején kiderül, és továbblépsz, ha nem akkor meg szuper, és mehet tovább az ismerkedés.

Más kedvéért semmiképp se erőltesd magadra a gyerekvállalást, mert 3 ember életét teszed tönkre. Köztük a sajátodat.

2022. jún. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
46%

"Emiatt lelkifurdalásom is van."


Egyébként emiatt ne legyen lelkifurdalásod, az anyai attitűd sem magától értetődő dolog. Kell hozzá gyakorlás, míg az ember nem kap sikítófrászt a gyereksírástól és a pánik helyett az fogalmazódik meg benne elsőre, hogy "Biztosan éhes, megyek és megetetem.", elvégre egy kisbaba sokáig kb. egy háziállat szintjén mozog; 3 dolog miatt sír legtöbb esetben, stb.


Ezek nem maguktól értetődő dolgok, amiket tudnod kellene, pláne, ha nincsenek/nem voltak soha kisgyerekek a környezetedben.

2022. jún. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%
Semmit, én megértem, mert én sem szeretem őket.
2022. jún. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
A gyerekek emberek és sokfélék. Te is voltál gyerek. Ahogy mindenki. Nem egy külön faj. Szerintem az teljesen oké, ha nem akarsz, de utálni őket nem oké.
2022. jún. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%
Pacsi, nem, mert én sem csípem őket.
2022. jún. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%
Az oké, hogy nem akarsz gyereket, de utálni miért kell őket? Ugyanolyan emberek, mint bárki más, nincs két egyforma gyerek sem.
2022. jún. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!