Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek nagyresze miert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek nagyresze miert a pénzhiányra fogja azt,hogy nincs nője?

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 06:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

A szar kulsonkre fogjuk, amihez nincs eleg penzunk, hogy kompenzaljunk....



38F incel

2022. jún. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Mert olyan nőkre pályáznak, akiknek fontos a pénz.
2022. jún. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Mert a külső mellett a pénz az egyetlen szempontjuk a nőknek.
2022. jún. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Mondok egy egyszerű példát. Mondjuk rosszak a fogaid, amit sok százezres tétel javítani, és mondjuk van olyan kereseted, hogy ezt kb. 20 év alatt tudod kispórolni. Vagy a jelen világban annyi idő alatt se, mert mire odaérsz, addigra úgy elinflálódik, hogy egy rágógumit nem kapsz érte.
2022. jún. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%

A külsőm szar elsődlegesen, emiatt nem tetszem a nők 99,999%-nak.

A külső javítása pénzbe kerül. Rengetegbe. Rosszak a fogaim, több 100 ezret elköltöttem már rájuk, de semmit nem ér/ért.

Erősen kopaszodom 28 évesen, a hajbeültetés baromi drága és nem is biztos, hogy megoldás.

Normálisan kajálni, edzeni is drága és a munka miatt se erőm, se időm nincs hozzá, meg amúgy sem izgatna a gyúrás.

Mentális gondok megoldása szintén rengeteg pénz, pszichológushoz járni meg minden egyéb kezelés.

Szóval a pénzhiány egy nagyon is jogos érv.

2022. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

#5 Ebből sok valóban jogos, de a sport pont nem. Nem csak konditeremben lehet sportolni, és nem kell hozzá otthon sem külön szoba profi kondigéppel.


Kardiosport, plankolás, futás - nulla eszköz kb. - jó, egy szivacs, futócipő, ruha, de ennyi. Rendszeresség kérdése inkább. Sok videót láthatsz a neten.


Jógázni is lehet egyedül is.


Rengeteg jó pszichológiai könyv van, könyvtárban is, nem kell mindet megvenni. Olvasni és gondolkozni szintén teljesen ingyen van, és sokszor ér annyit, mint egy pszichológus.


Nem hasonló hülyékkel kell összejönni, és egymás alá adni a lovat, hanem inspiráló környezetet keresni.


Nem az a gond, hogy valaki szegény és ronda, hanem az, hogy ezekkel az adottságokkal gazdag, tökéletes bombanőt akarnak. Ha megelégednél a csúnyával, abban is meglátnád a szépet, nem bánod, hogy szegény, és bevállalod vele a rossz körülményeket, figyelmességgel, kedvességgel, humorral, szeretettel stb. ellensúlyozod a "gyengeségeidet", akkor máris jobb az esélyed.


Ja, hogy el kell fogadni, hogy egy nőnek a csomagjában is van ez-az, nem csak a tiedében? Igen. Lehet a nő is csúnya, netán fogyatékos, netán szorongós, akármilyen... a kölcsönös elfogadás sokat számít egy kapcsolathoz.

2022. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
6-os fején találta a szöget :) pontosan ez itt a probléma. Ez a "mindent akarok, de közben semmit se tudok nyújtani" mentalitás. Bele vannak süllyedve az önsajnálatba, és könnyebb mindenkit IS hibáztatni, mint hogy valamit tegyenek a változás érdekében - és ebbe az is beletartozik, ha egyáltalán megtanulnák reálisan értékelni a dolgokat. Magukat fejleszteni persze semmilyen formában nem akarják, egy gazszálat nem tennének odébb, de azért mindenkinek a kva anyját, hogy nem kínálják magukat tálcán nekik. Mindenki maga alakítja a sorsát, ők is. Nem sajnálom egyiküket sem, mert teljes mértékben maguknak bsszák el az életüket.
2022. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
47%
#4: Rengeteg kollégám van, akiknek konkrétan rohad a foguk, és boldog házasságban élnek, sokuk gyerekkel. Annyi a titkuk, hogy nem instagramon próbálják levadászni a Jászberényi Szofit, hanem a szintjükön keresnek párt.
2022. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Mi a faßomért terjed itt ez a baromság, hogy mindenki aki sikertelen a nőknél az topmodellt meg bombanőt akar magának? MIÉRT? De komolyan? Hol a retkes pitsába írtam azt, hogy én csak extrém jó külsejű nőkkel vagyok hajlandó ismerkedni/ csak őket akarom?

Meg hol hibáztattam én bárkit is? Leírtam a tényeket köztük azt is, hogy drága dolog a külsőn való javítás.

A sporttól nem fog visszanőni a hajam, se a fogaim nem jönnek rendbe. Ez tény. Azt is írtam ,hogy rengeteget költöttem az utóbbira mégsem lett eredménye. Mivel nem vagyok fogorvos így nem tudom magamnak megcsinálni.

Olyat meg egy szóval sem írtam, hogy a kevésbé szép nők ne tetszenének. Az exem egy átlag alatti csaj volt, de nekem nagyon bejött, még a mai napig vele lennék ha rajtam múlt volna a dolog. De nem rajtam múlt.

Amúgy Instagramom sincs és fingom sincs ki az a Jászberényi Szofi...

A probléma az, hogy EGYETLEN csaj sem áll velem szóba, se csúnya se szép, senki. Konkrétan nagyon korombeli nők sincsenek a környezetemben sem, legalábbis nem egyedülállók.

2022. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Igazából ez a téma meggyőződésbeli kérdés. Ha egy ember elhiszi magáról, hogy alkalmatlan a csajozásra, akkor minden sikertelen helyzet ebben fogja megerősíteni. Ha még talál is egy csomó elméletet az interneten, ami ezt tágabb kontextusban megmagyarázza, hogy rajta kívül álló okok miatt ez esélytelen, akkor meg végképp bezárul a kör.


Egy ugyanolyan adottságokkal bíró, de ettől a meggyőződésetől mentes férfi afféle tudatlan naivitással áll az ismerkedéshez, és egyszer csak lesz nője.


Az a durva, hogy az olvasott incelek esetében, ha összejönne nekik egy nő, az már gátolná a meggyőződésükben, és nem tudnának vele mit kezdeni. Kognitív disszonanciát váltana ki belőlük. Így működik az elménk.

2022. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!