Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly kapcsolatra (értsd:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatra (értsd: családalapítás) érdemes 33-35 éves nőkkel ismerkedni vagy ez a korosztály már necces?

Figyelt kérdés

Az tény, hogy 35 fölött már a teherbeesés is necces, de ha sikerül is, akkor nagy rendellenességek veszélye.

A dilemmám az, hogy ismerkedek egy csodaszép, kedves nővel, aki 33 múlt. De még randizgatások, összeköltözés stb. miatt ha minden jól is megy, akkor is már 35+ lesz, mire családalapításra kerül a sor... Emiatt az is felmerül bennem, hogy jobb lenne nem belebonyolódni egy ilyen kapcsolatba. Ti hogy látjátok?


34F



2022. jún. 28. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Csak 30 alatti nővel kezdenék
A 31-35 még belefér
Mindegy, nem akarok családot
Mindegy, lesz ami lesz, majd kiderül
19 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nő a rendellenességek esélye, de nem olyan mértékben, hogy emiatt felejtős lenne az a korosztály. Én örülnék inkább annak, hogy korban, tapasztalatban hozzám illő párral alapítok családot, nem vmi 10 évvel fiatalabb, éretlenebb személlyel.
2022. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert is lenne necces?
2022. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Tudod, a az apa életkorával is nőnek ám a kockázatok.


"A 40 körüli/feletti férfiak gyermekei esetében 35%-al nagyobb az autizmus kialakulásának esélye, 13-szor gyakrabban jelentkezik figyelemhiányos hiperaktivitás – zavar, illetve 25-ször gyakrabban mániás depresszió. Vagyis hiába újul meg az örökítő sejtállomány, az információ, amit hordoz, bizony a korral együtt sérülhet a férfiaknál is."


És a termékenyítóképesség is csökken.

2022. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#2-nek: ismerősi körben 3 ilyen korú párnak nem jön össze, egynek pedig negyedjére sikerült 3 vételés után. Egy másik párnál, ahol a nő 35 évesen szült, autista lett gyerek...
2022. jún. 28. 13:05
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Én 39 éves nő vagyok. Ha épp nem lenne párom és újat keresnék, hát én eléggé necces lennék. Pl. nem akarok szülni, épp ezért nincs is gyerekem. Tehát csak olyan férfivel ismerkednék, aki szintén nem akar.


Amúgy 34 éves vagy és családot szeretnél, akkor miért nem alapítottál időben és akkor most nem kéne válogatnod és lenézned a veled egyidős nőket. Nekem az jön le rólad, hogy egy lúzer vagy, már bocsánat.

2022. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

#4:

Akkor ott apuka is idősebb, az autizmus esélyét pedig pont a férfi életkora növeli elég erősen. A férfiak termékenyítóképessége is csökken. Szóval bőven az apukák életkora is okozta ezeket a nehézségeket, főleg, hogy feltehetően ők még idősebbek.

Én pl. ezért sem ismerkednék idősebb pasikkal.

2022. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#3-nak: tudom én, de 40 alatt szeretnék családot. Már csak azért is, mert nem nyuggerként szeretnék menni a diplomaosztóra...

Amúgy épp ezért is írtam ki a kérdést. Mert ha megint elb.szok pár évet az életemből, akkor közel 40 évesen inkább hagyni fogom az egészet.

2022. jún. 28. 13:11
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Hát 40 körül már én is hagynám. Ha előtte komolytalan voltál, később is az lennél. Csak megszenvedné a család.
2022. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

Mondjuk mert nem voltak még az anyagiak?

Annak nagy értelme van hogy fiatalon legyen gyerek aztán szenvedjem végig az életem ráadàsul a nő robbant mert jobbat talált?

2022. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
De van, akinek 60 éves korára sem lesznek meg a nagy milliomos álmai. Akkor lemond mindenről, az életét sem éli soha? Elég buta felfogás. Lúzerség.
2022. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!