Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-es nők, férfiak ha korosztá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nők, férfiak ha korosztályukhoz nem vonzódnak, akkor mihez kezdenek?

Figyelt kérdés
Ez ugye azért szívás mert, amíg 20-as, 30-as vagy, addig úgymond felfelé is lehet ismerkedni korban bizonyos határig, de ahogy idősödsz, annál kevésbé tudsz felfelé és lefelé meg főleg.

2022. jún. 28. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Nekem megy minden irányban,+ - 20-30 év is lehet, fiú,lány vegyesen.

M.Lölő voltam.

Andi is tud róla.

2022. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
40 éves nőként max. 47 éves és minimum 32 éves férfiakhoz vagyok képes vonzódni. Csak ők hozzám nem, mert 2 gyerekes, telt, elvált nő vagyok.
2022. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Ezt hívják úgy, hogy szopás. Ez is egyfajta szint feletti keresés
2022. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Vagyis ugyanazt, mint eddig. Akihez nem vonzódom, azzal nem vagyok együtt.Ha senkivel nem vagyok együtt, akkor élvezem a boldog szingli létet.

40N

2022. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: azontúl, hogy azt alapból nem tartom vonzónak aki elhagyja magát (ők mindig "kiesnek a rostán"), én mindig azt nézem kinek mi van a fejében. akivel van miről beszélnem, vannak jó témáink, ott működnek a dolgok, azzal jólesik több időt töltenem. és itt mindegy mennyi éves. húszévesen is volt harmincas barátnőm, és most negyvenen túl is van. de van olyan aki kerek tíz évvel több mint én, vele gimis korom óta "kerülgetjük egymást". nincs sok jelentősége a korosdinak, ott ahol eszet is adott a teremtő.
2022. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tipp: Ne legyél lerobbant szar 40-es korodra. Sportolj negyvenesként már huszonéve, egyél egészségesen, ne cigizz, ne piálj, ne bulizz és ne maradj fent hajnalokig, hanem aludd ki magad.


Ha kb. ezeket betartod folyamatosan, akkor 40-esként is jól fogsz kinézni és tudsz ismerkedni akár vonzó korodbeliekkel, akár fiatalabbakkal is.

2022. jún. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mathus ***** válasza:
83%
#6: pont így. meg érdemes kikérni mások véleményét, hogy hogyan nézel ki, milyen az a kép amit mutatsz magadról, nem saját kútfőből dolgozni (40 felett a "nekem ne mondja meg senki" alaphiba). és elfogadni amit mondanak, a jót is, meg a rossszat is.
2022. jún. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Lefőtt a kávé. Ennyi volt.
2022. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
42 éves vagyok és múltkor egy 25 éves sráctól kaptam ajánlatot komoly kapcsolatra. Pedig dagi is vagyok. Akkor miről beszélünk?
2022. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
8: sorry, csak a férfiakra írtam.
2022. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!