Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de nem ismerem. Jó ötlet így írni neki ? 22/L

Figyelt kérdés

Néha szoktam látni egy srácot,amerre lakok. A nevét tudom, de azt nem ,hogy van e párja, ugyanis semmi nincs kint neki facén.

Arra gondoltam, hogy írok neki egy üzenetére kamu facéről, amelybe bevallom neki, hogy ez kamu profil, viszont ha nincs párja akkor szívesen adok a valós profilomról jelet neki, de nem akarok ott kezdeményezni, mivel nem tudom vevő e az ismerkedésre.

Szóval valami ilyen szöveget fogalmaznék meg neki kamu profilról.

Kis városban élek, szóval nem merek neki városról írni, ki tudja, van e valakije. Hátha reagálna a kamu profilra valamit.


Mit gondoltok?



2022. jún. 30. 10:58
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet kamuról írni
Ne tedd ,leírom miért ne
37 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%

Ennél még az is jobb terv lenne, hogy neki mész egy halom papírral amit elejtesz aztán amikor összeszeditek olyat mondasz neki hogy "hagyd csak már tépett meg féltékeny barátnő ilyenért"

Aztán vagy azt mondja hogy "nekem nincs olyan" vagy "az enyém nem féltékenykedik"

2022. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
1! Mi a baj az én ötletemmel?
2022. jún. 30. 11:03
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, képzeld már bele magad a helyébe. Ráír egy 1 órával korábban regisztrált facebook-os profil, hogy "szia, tetszel nekem, simerkedünk?", mégis hogyan fogadná? Én válasz nélkül tiltanám. Pár havonta kapok mindenféle örömlánytól ilyen megkereséseket, nem éppen jó kezdés.

Aztán, ha nem is gondolja, hogy kamu megkeresés, akkor sem tud meg rólad semmit, így milyen alapon mondaná, hogy persze, ismerkedjünK?

Vállald fel magad és VALÓS profilodról írj; ha nem vevő az ismerkedésre, semmi nem történik. Nem is értem miért gondolod, hogy ez bármiféle problémát jelenthetne számodra.

2022. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, ha nekem kamu fbről írna valaki, komolytalannak tűnne. Írj rá nyugodtan valós profilból, beszélgess vele, aztán óvatosan tudd meg van-e barátnője. Nekem ez utóbbi sokkal jobban esne. Ha lenne, akkor sem haragudnék meg, hisz nem tudhattad.
2022. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Írj a valós profiloddal. Ha van barátnője, akkor legalább egy jóleső bóknak fogja fel, ha meg nincs és bejössz neki, akkor nagyobb eséllyel ír vissza. Különben meg azt hiheti, hogy valami 40+-os csávó szívatja. Én legalábbis ignorálnék egy ilyen profilt.


Mitől félsz? Nincs veszítenivalód.

2022. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolnám, hogy kamu.
2022. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Régen tinderen párok voltunk többször is , de sose írt rám


Én bejelelöltem facén, és mivel vírusos lett a telefonom ő is kapott véletlen linket tőlem üzenetben. Arra se írt semmit. Írt volna , ha tetszek neki, nem ?

Régen köszönt az utcán egyébként , ha látott.

2022. jún. 30. 11:24
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy linkre nem irtam volna semmit akar tetszik a lany akar nem. Ne gondold ennyire tul
2022. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen bénán bepróbálkozna valaki válasz nélkül tiltanám.


Inkább írj neki a rendes faceről, hogy többször láttad és szívesen megismernéd közelebbről. Egyből kifog derülni hogy van-e valakije meg érdekled-e

2022. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kamu profilról írok aztán megadom az igazit kib#szott gáz, egyből ignorálnálak. :D
2022. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!