Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy oldjam meg ezt a problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a problémát ha eddig nem tudtam semmit tenni?

Figyelt kérdés
Egész életemben mindig, mindenben a rövidebbet húztam. Legjobban mégis a párkapcsolatok terén vallottam kudarcot. 34 évem alatt még soha nem volt barátnőm. Próbálkoztam mindenhogyan. Sohasem jártam sikerrel. Mindig elutasítottak, vagy megszégyenítettek. Volt, aki játszott velem jó darabig, mire kiderült a köcsögsége. Többször előfordult. Aztán az is sokszor megesett, hogy nem bántottak, de éreztették velem, hogy eszembe ne jusson, hogy lehet esélyem. Soha senki nem tekintett még rám férfiként. Nem tudom mit kéne tennem, hogy ez másképp legyen. Nagyon el vagyok keveredve, amiért senkinek sem kellek, és senki sem tekint férfinek. Amikor legutóbb 3 éve, mikor több hónapig szivatott az egyik nő, és sárba dobta az érzéseim, akkor miután ez leült bennem azt éreztem, hogy lelkileg szétrohasztott ez. Nem lennék képes mélyen érezni senki iránt, amiatt mert megölte mindez a lelkem, de nem tudok így sem élni. Hogy oldjam meg ezt a helyzetet? Miért jut olyannak barátnő, aki bántja, megcsalja megalázza? Nem bántok senkit, nem taposok át senkin, mégis tőlem undorodnak, nem pedig azoktól akik így viselkednek.
2022. júl. 2. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Itt hiába kérdezed, itt csak bántást kapsz. Addig provokálnak, amíg mondasz olyat, amit kiforgatnak és belekötnek és utána te leszel a patásördög.


Az evolúció sajnos nem a méltányosságról szól.


Aki pedig bántja őket, azokkal nem azért vannak, mert bántja őket, hanem fordítsd meg a dolgot: azért bántja őket, mert fürtökben lógnak rajta a nők és tud kik közül válogatni. Az ilyen férfi önmaga lehet, kiteljesedhet, nem kell neki sem megalkudni, sem szerepet játszania.


Aki tehát agresszív, az nyíltan lesz agresszív, már az ismerkedéskor mondogathatja, hogy "szétcsapom ezt szétverem azt" a nő csillogó szemekkel bújik hozzá.


Aki megcsalós, hűtlen az már az ismerkedéskor sármos félmosollyal közölheti, hogy szerinte a mai világban nem lehet hűségesnek lenni, túl nagy a kísértés, mint Pumped Gabo, akkor is lesz sok nő, aki így is elfogadja őt meg sok, aki úgy gondolja majd ő hűségessé teszi és csak az övé lesz a többi nő meg megpukkadhat az irigységtől.


Aki léhűtő tróger az már az ismerkedéskor előadhatja, hogy vállalkozó, de most épp befektetett így nem maradt pénze, fizesse már a BMW tankolását a csaj, majd visszaadja neki, a nő jól érzi magát vele, ezért nem törődik vele, hogy egyenesen ráfizet.


Az érzelmes, kedves srácok meg azért nem látszanak, mert belőlük lesz az az álompár, akikkel szóba elegyedsz nyaraláskor és elmesélik, hogy ők már 14 éves koruk óta együtt vannak, első szerelem mindkettőnek, esetleg fiatalon még 20-as évei elején találtak egymásra és azóta boldogok és nagyon szeretik egymást, akár még a Facebookuk is közös vagy mindketten törölve vannak róla, annyira alap náluk az egymás iránti hűség egy életen át. Jóban-rosszban.


Így a chadek közül csak az első 3 csoport az, aki rivaldafényben van, de ez nem akadályozza meg őket attól, hogy sikeresek legyenek.


A nők pedig vég nélkül azt a tanácsot hajtogatják, hogy legyél kedves, hűséges, normális és nem akarják elfogadni, hogy rengeteg ilyen férfi van, csak külsőre nem vonzóak, így nem kellenek senkinek.


Mire esetleg rájönnek páran, addigra már ezek a férfiak is annyira frusztrálódnak a sok sikertelenség, kudarc és amiatt, mert az összes olyan nő, akivel volt ismerkedés érdekből akart vele lenni, vagy barátzónázta, már nem tudnak egyikben sem bízni, így nem találnak egymásra.

2022. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre lehetetlen válaszolni, nem ismerjük az életed, a nőkhöz való viszonyod, viselkedésed. Valószínűleg több terület van, ahol javulnod kellene és sokat dobna az esélyeiden, például a kommunikáció, önbizalom, megfelelő elvárások.


Azt mondod mindenben szívtál eddig, nagy eséllyel egy vesztes mentalitással rendelkezel. Érdemes lenne szakemberhez elmenni és utána járni ezeknek a kérdéseknek, de ne várj azonnali válaszokat.

2022. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Duna vize tök meleg, nem gondolod hogy leugrasz egy hídról?


Mindegy neked már elment ez a hajó 34 évesen jesszus. A helyedben utálnám a mai 10,20 éves jókinézetű srácokat akik sorra dugják a jó csajokat.

2022. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 3#. Nem, nem megyek a Dunának. Én is azt érzem, hogy elment a hajóm, de nem akarom utálni ezért azt akinek van sikere a csajozásban.


2#. Szakembernél jártam már, hosszú ideig próbáltuk megoldani az egész életem, mert sajnos a pokol jutott nekem, mikor megszülettem. Túlzás nélkül mondhatom. Most egyik barátom rábeszélt, hogy járjak el vele jógázni. Azt mondta, sokat segít abban, hogy az ember felfedezze önmagát. Megpróbálom, hátha segít abban, hogy könnyebb legyen élnem.

2022. júl. 2. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
De muszáj, hogy legyen párkapcsolatunk? Muszáj, hogy ez legyen a legnagyobb boldogság forrásunk? Nekem sokáig nem volt. És nem is kerestem. Egyéb boldogságforrásokat kerestem és találtam. És a lehető legjobban kialakulhatott a független, önálló, igazi énem. Mikor találkoztam a párommal (aki 170 cm, vékony, csóró és nem is egy nagydumás csávó) mindketten szinglik voltunk és mindkettőnk teljesen jól is érezte magát ebben. Nem kerestünk párt. Egy év telt el, mire átalakult a barátságunk szerelemmé, mikor már szinte teljesen ismertük a másikat és tudtuk, hogy igazán összepasszolunk. Azóta is (7 éve) együtt vagyunk, de anélkül, hogy megfojtanánk egymást. Számunkra, mi vagyunk egymásnak a tökéletes pár. Nem kell siettetni, nem kell görcsösen akarni. Inkább meg kell találni a saját boldogságunkat az életben. Ne más valakihez kössük a boldogságunkat. És próbáljuk értékelni az apró örömöket. Tele van velük az élet, csak észre kell venni őket.
2022. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokat nem segít ez rajtam. Örülök, ha neked sikerült másképp értelmezni az egyedüllétet
2022. júl. 2. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam míg a kis vipera puncica feleségem rám nem akaszkodott a pénz és a luxus miatt.

Megcsalt éveken át, de visszafogadtam mert egy jól manipulálható atm gép vagyok.


Parmi82

2022. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!