Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Siófokon hol lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Siófokon hol lehet ismerkedni egyedülálló lányokkal?

Figyelt kérdés

Diszkóba nem igazan megy, se a saját hangomat nem hallom, se másét, vagy csapatban vannak vagy hapsival vannak a csajok plusz rajtam kívül

200 millió gyúrós "hentes" is nyomul.

A vesztesek nyugalmával én nem állok be 200 millió egyediknek... Úgyis levegőnek néznek, meg csak a lökdösődés megy ...



#ismerkedés #Társekereséd
2022. júl. 8. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
fürtökben lógnak a pénzes kigyúrt pasik ezeken a helyeken, hagyjad inkább
2022. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fasza.
2022. júl. 8. 15:24
 3/8 Hellmano ***** válasza:
71%
Aki már Siófokon sem tud becsajozni...bárhol lehet egésznap tele a város jobbnál jobb sunával. Miért pont diszkóban akarsz? Strandon könnyebb vagy a sétányon :)
2022. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet pua trénigeznem kellene nert igen nincs önbizalmam sose volt sok mondjuk nincs is nagyon mire.



Vagy csak ugy odasétálok egy szia mizuval?

2022. júl. 8. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Budapest abból a szempontból jobb, hogy 200 millió pénzes kigyúrt hentes helyett 200 millió nyugati lúzer van a diszkóban.
2022. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

3

Ugyanezt irtam pár napja🤣

2022. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Továbbra is érdekel a hogyanja.


Amugy lehet az én látásommal van baj de egyke senkinélkül üldögélő, vagy sétálgató lányokat nem igazán látok...

Vagy családdal, vagy baráti körrel, vagy hapsival látok lányokat, plusz nagyob sok külföldi.

2022. júl. 9. 00:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az ember társas lény, egyedül tényleg nem fog senki ücsörögni a vízparton.

Oda kell menni akkor a társasághoz, be lehet csatlakozni, csak ne egyedül csináld. Verodj oda valami haveroddal egy adott társasághoz mondjuk játék (akar vízben, akar ropi vagy foci vagy akármi), aztán így simán lehet.

2022. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!