Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik okozza a legtöbb társkeresési problémát férfiaknak?

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 07:14
A kérdező szavazást indított:
180 cm alatti magasság
kopaszodás
25 fölötti mamahotel
túlsúlyos vagy túl vézna test
nincs autója
nincs sok haverja
22 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
A nők pénzéhsége
2022. júl. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

180 cm alatti magasság

Nem kizáró ok!


kopaszodás

Nem kizáro ok!


25 fölötti mamahotel

Instant elitasitás!


túlsúlyos vagy túl vézna test

Nem kizáro ok!


nincs autója

Instant kizáro ok!


nincs sok haverja

Inkább előny!

2022. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Sub férfi vagyok
2022. júl. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem inkább az okozza, hogy a nők túl sokat akarnak, mert társkeresőkön egy csomóan írnak nekik, igaz sokan ezek közül kapcsolatban vannak és keresik a kalandot. Viszont lényegében egyikkel se fogalkoznak komolyan, így meg kicsit nehéz rendesen ismerkedni. Én mostanában csak ilyen nőket fogtam ki, hogy alig szántak rám időt, aztán a legutolsó is olyan szöveggel jött, hogy én nem tettem meg semmit azért hogy érezze fontos vagyok neki. Csak éppen pl minden nap próbáltam telefonon beszélni vele, de éppen nyűgös volt, meg otthon nem lehet, mert hallgatózik az anyja, kint meg meleg van, azért nem jó neki, munkahelyen meg volt, hogy 5 percet beszéltünk, de annyi nem volt benne, hogy felajálja később folytassuk.
2022. júl. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

A leggyakoribb, hogy valami miatt a szociális képességeik gyengék. Ezért nincsenek barátai, ezért nincs úgy nője, mint a többi alacsony, kopasz, csóró pasinak.

A mentális problémák összefüggésben lehetnek azzal, hogy tartósan az anyjával él, és/vagy nem tudja a jogsit letenni.

2022. júl. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Az, hogy ezek a pasik érzelmi fejlettségben / érettségben kb. egy óvodás szintjén mozognak.
2022. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Hogy vén fejjel is csak a fiatalokat veszi észre
2022. júl. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

Hogy lusták és előre sajnálják magukat.

Társkeresőn ezeket szoktam hiányolni: Nem rak ki képet vagy félpucérat, nem ír magáról semmit, csak hogy majd élőben eldől vagy valami idézet. És duzzogva várja, hogy valaki meghódítsa :D

2022. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Kopaszodás, a többi nem gond nálam.
2022. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

3 4 aztán talán a kopaszodás.

N 30

2022. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!