Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén, 25 felett még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, 25 felett még taláhatok párt ha eddig nem jött össze?

Figyelt kérdés
A rutin és a tapasztalat hiánytól félek, meg ugye ha eddig nem jött össze akkor mi az esélye hogy legyen.
2022. júl. 18. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha pöcsös vagy akkor már elment a hajó.
2022. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
26 vagyok, találtam:)
2022. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha rászánsz időt, energiát az önfejlesztésre, eljársz helyekre, társaságba akkor igen. De ha csak a sült galambot várod akkor nem fog jönni. Ha meg valamelyik lány visszautasítás akkor felállsz és nem adod fel hanem mész tovább.
2022. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
35 vagyok, pár hete találtam párt :) (F)
2022. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Járj társaságba,változtass ezen a hozzáálláson.
2022. júl. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Aligha...
2022. júl. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem normális kapcsolatot már nem. És ezt mondom úgy, hogy volt párkapcsolatom is, alkalmim is. Ilyen korban már a többség évek óta stabil párkapcsolatban van, vagy épp rövidebb szünetet tart. A maradék az valamilyen okból kifolyólag problémás.


Ha külsőre előnytelen vagy, akkor pedig kb esélytelen, ha csak nem tudsz vonzódni egy nálad jóval előnytelenebb külsővel rendelkező nőhöz.

2022. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
7: Ki szabja meg, mi a normális? Ha ezt elengeded és a "nemnormális" helyzetekre és nyitsz, könnyen lehetsz boldog is :)
2022. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A normális alatt azt értettem, hogy a nő tényleg szereti szerelemből a férfit, nem csak megalkuszik, ha van probléma nem egyből a ferfit hibáztatja, akivel kozosen meglehet beszelni a dolgokat, akivel lehet tervezni, aki nem szégyelli a kinézeted (!), aki felvállal, aki nem polgárpukkasztó módon viselkedik közösségben, akinek nem csak arra kellek, hogy szexeljek vele.


Túl nagy elvárások ezek? Mert nekem eddig csak ilyenekben volt részem, így közel a harminchoz, férfiként.

2022. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

#9

Ennek mi köze ahhoz, hogy ki hány évesen kezdi?

2022. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!