Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet azt elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt elérni hogy számítsak, fontos legyek a másiknak ismerkedésnél csetelésnél?

Figyelt kérdés
Még a randit is ugy kezelik hogy az sem élethalál, hogy találkozzunk.

2022. júl. 20. 09:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

De mindegyik igy indít szinte. Vagy ugy, hogy alig ir randira se hív. Nem számítok ismeretlenul semmit.

Megismerés után meg megy a pálfordulás.

Most is nekem kéne többet beleadni. Mivel nem teszem ez is nagyon gyakori hogy az ismerkedés félbe is marad mert a másik a kisujját nem mozditja.

2022. júl. 20. 10:46
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem manipulálok, hanem megismernek. Ha egyaltalán addig eljutunk, amilyen passzivan állnak hozzá
2022. júl. 20. 10:51
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy, ha neki nincs belső motivációja megismerni téged, nem tudod ráerőszakolni. Azt viszont megteheted, hogy nem agyalsz rajta, hanem keresol tovább.


Szerintem nem érdemes olyan személybe energiát fektetni, ahol nem érzed jól magad, mert az időd elveszi és később találsz megfelelő személyt. Ha passzolsz valakivel nem nehéz, vontatott az ismerkedés és randi is könnyedén összejön!

2022. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem egy személyről van szó. Mindről szinte.

Közömbösség, érdektelenség, csak szex kell, nem erőltetik magukat nekem kell témázni is szinte.stb


Az igenytelenek adnak csak bele akik senkinek nem kellenek.

2022. júl. 20. 11:10
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy neked reprezentatív mintád van arról, hogy MIND ilyen, vagy MAJDNEM MIND. Eleve biztos vagyok benne, hogy te is válogatsz, nem minden nőre/férfira lősz, ilyen olyan jegyektől függetlenül. Lehet valamiért neked ezek a zsánereid, akik lekakilnak, aztán meg van valami pszicho nehézségük, hogy amikor nem-et mondanak nekik, akkor azt nem fogadják el érett felnőttként! Szerintem nem mindenki ilyen, és ha rám az ismerkedésnél nem fordítanának figyelmet, akkor én elköszönnék!! Ez csak rajtad múlik, hogy te nem köszönsz el, aztán megnézed, hogy az ilyen embereknél mi lesz később. Milyen érdekes, ha nekem azt mondják, hogy csak szexelni akarnak, akkor én nem fogok elkezdeni ismerkedni velük - tekintve hogy én normális kapcsolatot keresek, azt olyannal fogom megtalálni, akinek szintén erre van szándéka, legalább a fejében az van, hogy nem csak szexelni akar! Nem fogok mintát gyűjteni, hogy hm hm vajon mi történik, ha sok olyan faszival elkezdek kavarni, akik azt mondják, csak szexelni akarnak és nem is foglalkoznak velem annyit, ami nekem jól esik! :D Javaslom olyan egyénnel ismerkedj, aki figyel rád, és akinél kielégítő neked a rád fordított energiája. Ha most nincs ilyen, vagy nehezen találsz ilyet, hát istenem, ez van, nem minden hullik az ölünkbe azonnal. Ettől még ez lesz jövedelmező.
2022. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ismétlem mindegyik ilyen szinte ismeretlenül.

Közömbösek.

Nem vagyok amugy előíteles semmiképpen.

A szűrőim az elején csak annyi, közel legyen, egyedulállo legyen, es tetszik. Ezután már kivancsi vagyok ő ki és mit képvisel.

2022. júl. 20. 13:35
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát azokat offold le. Minek pazarolod arra az időd, aki - tök mindegy milyen ok miatt - nem akar ismerkedni... tök hülyeség. Te is odaírtad, hogy Szinte, én meg mondom, hogy nem ilyen mindenki, mindenkor. Ha valakit baleknak látsz, hát akkor azt is hagyd. Semmi se tetszik, neked, valami ultimate megoldás kellene neked, de olyan nincs. Én nem tudok mást mondani, ha valaki ilyen nyögvenyelős velem, én nem fogok erőlködni még helyette is.
2022. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet elérni. Én is folyamatosan ezzel küzdök, a nekem megfelelő nőket nem érdeklem, akárhogy próbálok változtatni, taktikázni, fejlődni az eredmény 0.


Fordítva ugyan ez a helyzet... az engem nem érdeklő nők próbálkoznak nálam, de hiába mert teljesen mást keresünk.

Egyszer adtam egy esélyt egy ilyen nőnek de nagy hiba volt, már a legelején kiderült hogy nagyon nem illünk össze és ő pedig beleélte magát, nekem pedig be kellett látnom hogy kár volt neki esélyt adni, mert így megbántottam, hitegettem.


Ne csüggedj ha valakit nem érdekelsz, mert valószínűleg egyébként sem illenétek össze.


Abban egyetértek, hogy nekem is egyre nehezebb feldolgozni az érdektelenséget, de nem adom fel, reménykedem még így 40-hez közel is.

2022. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jön az magától. Érdekes kérdések, válaszok, érdeklődési területek sokat mondanak.
2022. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!