Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lánynak udvarlok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak udvarlok akkor meddig vagy milyen gyakran illik neki venni dolgokat,meghívni erre arra?

Figyelt kérdés
Nyilván örül ha vesznek neki ezt azt meghívják étterembe,stb. Nálunk a csajom kéri önmagától hogy ugye veszek neki kaját,ugye költök most rá hetente szereti ha veszek neki ezt azt pár ezerért.Most vagyunk 3 évesek. Általában a férfi költ többet a nőjére.

2022. júl. 26. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy?

Az írásmódod és stílusod max 15, viszont 3 éve kapcsolatban vagy és megkérdőjelezed az eddigi tetteid?

2022. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hosszútávon a felek nagyjából ugyanannyit kellene költsenek egymásra és a kapcsolatra.

Nem azt mondom, hogy forintra ki kell számolni, hogy ki mikor mennyit fizetett, és az utolsó fillérig kiegyenlíteni a számlát, de az sem egészséges, ha az egyik fél lényegesen többet ad bele a kapcsolatba. Főleg akkor nem, ha anyagilag nagyjából egy szinten vannak.

2022. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Napi kőtök a csajomra pár ezret szerintetek gáz időt , píszt , energiát fektetni kapcsolatba típusú kérdés
2022. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
...kapcsolatod vége, kérdező [link]
2022. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4 Jesszus, ennél boomerebb képet keresve sem találtam volna a neten. 😂
2022. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

5.


Bármit is jelentsen ez.

2022. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Vannak akik eleve csak kaocsolatban vasarolnak addig meg soha
2022. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze olyan nővel aki pénzben méri a szeretet.
2022. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Ameddig neked jól esik, és úgy gondolod hogy belefér neked anyagilag. Nekem az exeim is követelözőek voltak, azt igazából nem szeretem, mert erőltetve éreztem a dolgot. Mostani páromnál viszont más. Nem pár ezret költök rá. Viszont én ezt természetesnek veszem, mert megérdemli.
2022. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*szeretetet*
2022. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!