Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a lány/nő aki nem tud,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a lány/nő aki nem tud, ISMÉTLEM nem tud flörtölni, ő hogyan talál magának párt?

Figyelt kérdés

Kacsintás, szemezés, szájnyalás, hajdobálás, férfiak “véletlen megérintése”, stb. mind életidegen tőlem. Látom mit csinálnak körülöttem a nők és én ezt nem tudom. Úgy érezném magam mint egy bohóc és nagyon rosszul állna.

Kérlek ne írjátok hogy “pedig a gyakorlat teszi a mestert”, stb. Én nem ilyen lány vagyok. Hogy lesz így párom?



2022. júl. 27. 23:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem, ha nem utasítasz el egyből minden férfit és te is keresed a társaságukat, ha elkezd valami alakulni köztetek akkor az ilyen dolgokkal nem kell foglalkoznod. Alakulni fog, nem azt fogja nézni az illető, hogy megnyalod-e a szád szélét.
2022. júl. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
Sokféle módon lehet párod. Tőlem is idegen az ilyen viselkedés, mégis van. Mi a férjemmel anno netes társkeresőn ismerkedtünk meg.
2022. júl. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Hány privátot kaptál kérdező?

És ebből hányra válaszoltál érdemben?

2022. júl. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell úgy "flörtölnöd", ahogy a kérdésben leírtad, csak tudasd a sráccal, hogy tetszik, szereted.


F

2022. júl. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%
Általában elég annyi, hogy ha rád néz, visszanézel. Ha meg tetszik és zavarba jössz, pont úgy fogsz viselkedni, mint aki flörtöl. :D
2022. júl. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Szájnyalás miért nem megy?
2022. júl. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%
Sosem voltam flörtölős, nem dobáltam a hajam meg ilyenek, mégis leszólítottak. Innentől pedig már adott a dolog. Aki tetszik azzal beszélgetsz, aki nem, azt finoman elhajtod. Nem kell ahhoz koktélcseresznyét szopogatni, hogy leszólítsanak :D szemezni teljesen elég.
2022. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
61%

Tinderre kell pár jó kép (profi tinder fotós portfólió), és válogathatsz. Kell is, mert 99% pasi selejt vagy csak dugni akar.


A másik lehetőség pedig ha szerencséd van, és munka, sport, suli, élet összesodor valakivel, akivel összeilletek.

2022. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
17: a szemezés is flörtölés, sőt pont az a lényeg. A kérdésben ott van hogy az sem megy neki.
2022. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
61%
Úgy, hogy nem csak az ilyen színpadias hülyeségekkel lehet párt találni. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy az igazán mély kapcsolatok nem így kezdődnek.
2022. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!