Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sztorim:22 éves vagyok 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sztorim:22 éves vagyok 17 éves korom óta dolgozom mint a gép.Igazábol egy dolog érdekelt mióta az eszemet tudom hogy ne legyek szegény.Sikerült felépítenem az életem Új ház,autó viszonylag anyagilag jó élet.?

Figyelt kérdés
Ezért viszont áldozatokat hoztam barátokat elengedtem igazábol 1 ember maradt melletem félig-meddig s ugye a munka miatt a discozás nálam 17 évesen véget ért.Sajnos rákellet döbbennem hogy bizony hiányzik egy társ az életemből jóképűnek mondanak és nagy dumás vagyok szóval külsőleg nincs gond.Tanácsokat kérnék hogyanis fogjak hozzá az ismerkedésnek hol próbálkozzak mik azok a jelek amikor tudom hogy tetszem a nőnek stb.?

2022. júl. 28. 19:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%
kamu
2022. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Mathus ***** válasza:
88%

#17:"prostihoz azért eljártam"

lehetőleg ne ezt válaszd csajozós dumának. kurvázol, de most már jöjjön vmi NORMÁLIS csaj, aki megcsinál és még a gatyádat is kimossa?

azt nem mondták, hogy a kurvázás az nem pozitív jellemvonás? a helyedben kiindulásnak egy önismereti tréningre mennék, és ha SOKAT dolgoztam magamon, utána kezdenék a lányok után szaladgálni.

2022. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Mathus ***** válasza:
77%

"a törvények sosem izgattak"

És az a bizonyos képzeletbeli árok egyre mélyül :)))

2022. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
59%

Na mert aztán ennek a maffiaállamnak aztán olyan jó törvényei vannak, hogy a Lölő lophat vegtelenül, de egy dolgozni akaró 17 éves már bűnöző... na ne szórakozz! 🤦‍♂️


Fhú... jól eltért a lényegtől a dolog. Kérdező, inkább használd a keresőt, ez a „hol, hogyan ismerkedjek?” téma kb napi háromszor van.

2022. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
88%
24# persze nem törvényesen képes több milliót szerezn házra, kocsira, de csajozni meg hülye? szerinted mennyire hihető.?
2022. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
78%
Hasonló cipőben járok, de 2 évvel idősebb vagyok és eddig a tanulmányokkal gürcöltem, most kezdem a "karriert" építeni.
2022. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért gondoljátok, hogy ez a srác kamuzik.


Nekem van 20 éves ismerősöm, aki tavaly a vállalkozásával nettó 13 misit kapart össze.

2022. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!