Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy srác? Gáz ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác? Gáz ha így hívom fel magamra a figyelmet ? 22/L

Figyelt kérdés

Annó 2016 -ba bejelöltem a facebookon ismerősnek, majd ki lett törölve néhány hónap múlva, mivel lett párom.

Idén januárban jelöltem be újra facén, mikor még az ex barátommal kint voltak a képek, vissza is igazolt.

Arra gondoltam, hogy kitörlöm most az ismerősök közül és újra bejelölöm hátha rám is írna. De mi van ha leesik neki, hogy kitöröltem és újra jelölöm? Sok esély van rá? 1400 ismerőse van. Vajon emlékszik rám? Sose lajkolt facén, hátha csak nem látta a képeimet, storyaimat se nézte meg soha.



2022. júl. 31. 07:52
A kérdező szavazást indított:
Gáz kitörölni, majd újra jelölni.
Nem ciki , valószínű nem is emlékszik rád.
43 szavazat
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Sose beszéltünk még egyébként.
2022. júl. 31. 07:53
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem foglalkoznek olyannal aki 5 evente kitorol.
2022. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Vagy akár rà is ìrhatnàl, az sokkal célravezetőbb. Feltéve ha tényleg akarsz tőle valamit.
2022. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen harmatos utalgatások rajtad kívül senkinek sem tűnnének fel és még könnyen félreérthetővé is tennék a "szitut".

Sokkal egyszerűbb, ha jelölgetés/törölgetés/lájkolgatás/mittomén helyett elkezdenél vele csak chatelni. :D

2022. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
4! Mire gindolsz, hogy félreérthetővé?
2022. júl. 31. 08:00
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Azt se tudja, hogy ki vagy. Produkálod neki magad a semmiért. Valószínűleg mindenkit visszajelöl, ha ismeri, ha nem. A kérdés színvonala pedig maximum(nagyon maximum) tini párkapcsolatok kategória.
2022. júl. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Kis városban élünk, látásból tuti ismer.

Régebben néhányszor az utcán is köszönt.

Írni is ezért nem akarok neki, mert nem tudom van -e valakije.

2022. júl. 31. 08:03
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
De tőle elvárod, hogy az oda-vissza jelölgetésed miatt rádírjon?
2022. júl. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
55%
Írj rá..
2022. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Hátha csak a párom miatt nem írt. 🤣 bár tudom nem sok esély van erre.
2022. júl. 31. 08:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!