Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyaranta keresek 4-5 milliót, de aztán az év többi részében nem tudom mit kezdjek magammal, az nem vonzó a csajoknak? 26/F

Figyelt kérdés

Őszintén nem tudom mit kezdjek az életemmel. Kijárok nyaranta külföldre dolgozni, ott megkeresek 3 hónap alatt 4-5 milliót, amit szinte teljes egészében haza tudok hozni (a szállást ingyenesen biztosítják, csak szinte kajára és repjegyre kell költeni). Magyarországon van saját lakásom már részben családi segítséggel. 2 éve elkezdtem egy gazdasági egyetemet, de tavaly már nem volt motivációm csinálni és bár az első tanévben meglett minden tárgyam, most az utóbbi tanévben már csak kb. a tárgyak fele és csúsztam is.


Annyiban összeszedett életem van, hogy nem piálok, drogozok, cigizek. Külön is élek. Sportolok, nem vagyok elhízva. A családom elég fura mert gimibe jártam, de nem volt egyértelmű hogy egyetemre menjek, a családból senkinek nincs diplomája, de pl. annyira hülye sem vagyok szerintem, mert 18 évesen lett felsőfokú nyelvvizsgám vagy az érettségim is jól sikerült. Inkább csak motiválatlan, céltalan vagyok. Anyagilag jól állok talán a korosztályomat nézve, de egyetemen is inkább azokat a fiatal szaktársaimat irigyeltem, akik láthatóan már 20-22 évesen tudják legalább néhány éves távon milyen céljaik vannak. Még a gazdasági terület érdekel a legjobban, de pl. olyan hihetetlen számomra, hogy legyen egy heti 40 órás irodai melóm, de valahol mégis erre vágyom. Tudom sok témát érintettem, de nem akartam ennél hosszabb regényt írni már, amit meg senki nem olvas el. Az nem vonzó a nőknek, ha céltalan vagyok? Egész sok minden lehetne, amikre fel magabiztos vagy büszke vagyok, de mégsem érzem annak magam.


2022. júl. 31. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Nekem csak az nem tetszene hogy a tapasztalataim szerint a tul sok szabadideju ferfiak leginkabb nőkkel oldják meg a nagy ráérést.

Pl.amig en dolgoztam az éppen akkor munkanelkuli seftelo párom a agy unalmában beújított egy két másikat is d.gni.

2022. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Jól érzed, nem vonzó.
2022. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos nem vonzó, de átérzem, velem is ez van, sosem voltak céljaim, ambícióm.
2022. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Mi legyen vonzó egy olyan emberben akinek fogalma sincs, hogy mi lesz az életében és amilyen lesz a jövője.? Emellett felnőtt létére képtelen azt kitalálni, megtervezni is?
2022. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Kellene a francnak egy vacak melós, cigány élettel. Gondolom valami ótvar tömegszállások laksz 4 románnal egy szobában.

Ami önmagában véve a nem lenne baj, csak most is például gazdasági világválság jön, Németországban is az év végéig 5 millió új munkanélkülivel számolnak. Ha nem értesz semmihez, akkor a hullámzó gazdaságban mindig csak akkor tudsz majd megélni, ha felmenő hullám lesz. Különben még ételre sem tudod megkeresni a betevőt hosszú távon.

2022. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Kíváncsi vagyok hogy a sok értelmiség , aki mindig felteszi a kérdést , hogy x nőhöz mennyi nettó kell mit szól a kerdèsedhez.
2022. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Végülis , a kérdésed ugyanez csak megfordítva.


Ja , már olvasom hogy a "nettós èrtelmisèg" felvette a fonalat

2022. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szarjál rá, hogy mi vonzó a csajoknak! Úgy élj, hogy neked jó legyen, és akkor boldog leszel.
2022. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem is a lányok miatt, elsősorban magad miatt kellene legyen valami célod, pláne ha nem vagy buta. Oké, van saját lakás, gondolom évi 4 vagy 5 millából elvagyogatsz következő szezonig, de ez nagyon kevés hosszú távon.
2022. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem lehetne így egy jó életed, a rengeteg szabadidődet tényleg tanulásra kéne fordítanod, és máris van egy olyan életed, amit kitehetsz a kirakatba. Kicsit erőltesd meg magad, a diploma mar nincs messze és utána még mindig eldöntheted mit akatsz, de legalább diplomával a zsebedben.
2022. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!