Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek addig semmi komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek addig semmi komoly parkapcsolatotok nem volt, 25 felett hogy ismerkedtetek meg a parotokkal/felesegetekkel?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt meg soha komoly kapcsolatom, viszolylag ritkan ismerek meg uj embereket, igy arra gondolok, hogy soha sem kapom meg az igazit.

Lassan 27 vagyok, egyedul erzem magam, csak arra vagyok, hogy legyen valaki akivel mindent meg tudok beszelni, szorosan megolelhetem, vagy kozosen menjunk kirandulni. Lassan kezd atmenni frusztracioba, sokszor emiatt egesz nap nem erzem jol magam.


Tarskereso appok nem jottek be, az egeszet probaltam, szemelyesen meg otletem sincs hova mehetnek.


26F



2022. aug. 1. 14:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit kilógok....de talán még belefér. Mi 24/ 21 évesen ismerkedtünk meg netes társkeresőn. Azóta össze is házasodtunk:), 25/22 évesen, 1,5 éves kapcsolat utàn. 33/F, 36/N
2022. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
28 éves koromig csak sodródtam. Jártam ugyan több mint 3 évig egy sráccal, sőt férjnél is voltam. Tudom, ez borzasztó nevetségesen hangzik, de egyiket sem nevezhetném komolynak. A második férjemet a munkahelyemen ismertem meg, akkor még férjnél voltam, ő is nős volt. Mindketten elváltunk, és az ő haláláig együtt maradtunk.
2022. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, teljesen meg tudlak érteni, 25 évesen ugyanitt vagyok, ugyanilyen "igényekkel", hát próbálkozni kell, a csajok nem jönnek maguktól, végső esetben marad a beletörődés :/
2022. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Probalkozni probalkozok, de azt nem tudom, hogy hol es hogyan.


Eddigi probalkozasaim 95%-a szinte azonnal semmibe mentek, a maradek meg azt kovetoen nagyon hamar.


Erdekes, egyik munkahelyemen 4 novel dolgoztam egyutt, mindegyikkel jol egyeztem, nem volt semmi fele kommunikacios problema.

2022. aug. 12. 09:59
 5/33 anonim ***** válasza:
97%

Manapság elég általános hogy "mégis hol ismerkednék" kérdésre Tinder a válasz... vagy valami hasonló. Oké, hogy nem jön be, de valahol próbálkozni kell, valóban nem alap, hogy az öledbe pottyan valami.


Amúgy mi extrát lehet erre mondani? Csoportos hobbik, edzés, munkahely, szabadidős programok..

2022. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Tinderen is, es fac facebook tarskereson is fent vagyok, ha veletlenul match-elek valakivel vagy nem ir soha vissza, vagy azonnal torol ha irok neki. Ha nem volt leiras a profilomon neha-neha lett uj parom, ha meg leirtam, hogy baratkozas/kapcsolatot keresek, annal kevesebben huztak jobbra. Ezek szerint az oszinteseg megsem annyira kifizetodo.


Hobbim csapatos es egyenileg is lehet uzni, ott eddig nem sikerult talalnom senkit.


Munkahelyen 90%-ban ferfiak vagyunk, de egy kicsit amugy idegennek/gaznak erzem a munkahelyen kapcsolat celjabol valo ismerkedest.


Nehany hete jott egy kolegano, akinek hasonlo hobbiaji vannak mint nekem, gondolkodasa, zenei izlese is hasonlo, ha valaha lesz parom olyan akarom, hogy legyen mint o.

Nemreg probaltam kozos programra hivni, diszkreten lekoptatott. 🤷‍♂️


Idonkent probalkozok, de soha nem jon ossze semmi.

2022. aug. 13. 21:03
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Én a facebookon ismerkedtem meg a barátnőmmel. Nem direkt csajozós dolog volt.
2022. szept. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet facebookon ismerkedni? Ritkan van, hogy megtetszik valaki, de olyankor nagyon, be is jelolom, de soha nem igazolnak vissza, ugy meg nincs eselyem.
2022. szept. 8. 14:17
 9/33 anonim ***** válasza:
91%

Könnyen. Amúgy az IWIW-en is szert tettem egy tartós személyes barátságra.

Úgy, hogy chatelni, levelezni kezdtünk, és idővel megbeszéltük, hogy találkozunk, és találkoztunk...

A gyakorin is találtam barátot, igaz, az csak levelezős barátság, és nem is fog mássá alakulni.

2022. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
#8 egyszerű, akkor mész tovább a következőre, lehet kapnak ugyan pár hasonló üzenetet, de azzal magukat minősítik, ha 2 szóban nem akarnak elutasítani, illetve ma már létezik társkereső része is az fb-nek :D
2022. szept. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!