Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valamelyik nap egy házibuliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik nap egy házibuliban megismertem egy lányt, jókat beszélgettünk, de facebookon még csak vissza sem jelöl. Mi történt? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval jókat beszélgettünk kitaláltuk, hogy találkozhatnánk majd máshol is csak ketten, mert nagyon szimpatikus vagyok neki. (Volt bennünk pia de nem sok)

Mikor vége lett a bulinak indulás előtt kérdeztem tőle hogy komolyan gondolta-e vagy csak a pia beszélt belőle (itt már tuti nem volt részeg). Erre ő huncut mosollyal annyit mondott hogy "Ha rámírsz facebookon akkor komolyan gondoltam". Ezután megöleltük egymást, adtunk egymásnak arcra puszit is, majd elköszöntünk egymástól.

Másnap be is jelöltem facen. Azóta már el telt 3 nap és nem jelölt vissza, sőt törölte a jelölésemet. Írtam neki egy rövid de "érdekes" üzit azt meg nem is kapta meg (üres karika, közepén pipával)

Ilyenkor mi van? Mi célja volt neki azzal hogy húzta az agyam? Elég csinos hölgy nem hiszem hogy EGO növelésre szüksége lenne, mert a bulin rajtam túl még 2 srác rá volt állva, de őket ignorálta, mondhatni velem foglalkozott.

Valakinek ötlet? XD



2022. aug. 1. 18:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Így jártál. Ilyenek ezek a nők csak hülyíteni tudnak
2022. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Semmi nem történt. Ittatok, ha nem is túl sokat. Másnap kijózanodot és éli tovább az életét.
2022. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"itt már tuti nem volt részeg"


Ezt nem tudhatod.

2022. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el, az én fiatalkoromban nem volt sem FB sem telefon, és megbeszéltünk egy randit, és el sem jött az illető. Pedig én nő vagyok.

Ez van, másnapra kijózanodott.

2022. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
Women. ☕
2022. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Lehet , csak nem akart megbántani részegen.

Tovább kell lèpned.

2022. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A tovább lépéssel nem lesz baj. Nem volt ez olyan ""kapcsolat"". Írtátok hogy játszott csak hülyített. Miért jó ez a nőknek? Nekem eszembe nem jutna ilyen hogy hülyítsek egy nőt is :/
2022. aug. 1. 19:07
 8/18 A kérdező kommentje:
*...hogy csak játszott/hülyített...
2022. aug. 1. 19:10
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
A pillanat ès az alkohol heve, megpróbáltad , nem jött össze , nem kellene a szívedre venni, úgy írsz mint életed szerelméről, legyél már férfi
2022. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Fél éve én is jártam hasonlóan. Hoztak ismerősök egy új lányt a társaságba, nálam volt a buli, de ő nem ivott, mert kocsival hozta-vitte a banda egy részét. Aztán b@szott visszaigazolni, szóval nem a pia a ludas...


Nemrég fesztivál, magától hozzám jön a lány, full nyíltan flörtöl, egész este jól elvoltunk. Aztán chaten másnap már 1 szavas xarokat reagál és nem ér rá találkozni...


És ezek nem tinifruskák, hanem 30 körüli nők voltak. Utoljára még 18-20 évesen tapasztaltam hasonlót, amikor egyes csajok minden buliban nyomultak valakire, de tánctól vagy csóktól sose volt és később sem volt folytatás. Anno őket hívtuk SZŰZK*RVAnak. Úgy tűnik, valamiért most újra a reneszánszukat élik.


34F

2022. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!