Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves elvált férfiként már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves elvált férfiként már nincs esélyem?

Figyelt kérdés

5 éve váltam el, a fiam 7 éves. A volt feleségemnek semmi sem volt jó. Eladatta velem a lakást, vidéken kellett házat építeni. Kitalálta, hogy kell egy balatoni nyaraló, milyen jó az, lett. El kell adni a középkategóriás új autót és venni két használt olcsóbbat helyette. Majd megcsalt a főnökével azzal a szöveggel, hogy ő vidékre lett száműzve, oda vagyunk bezárva, semmi élet nincs hétközben, nyaralni már csak abba a posvány Balatonba megyünk (minden maradék megtakarítás elment rá!) és egy roncs 12 éves autóval kell bejárnia dolgozni Pestre.

Szóval elváltam. Azt hittem majd lesz valami előbb-utóbb. Sajnos senkinek sem vagyok jó. 30 év alattiak öregnek mondanak, a 30 körülieknek az a baja, hogy gyerekem van, a 35-40 éveseknek meg jelenleg nincs biztos egzisztenciám ahova hozhatnák a gyerekeiket. Egy 2 hálószobás lakásban lakom Pesten amúgy, 55 m2. Autóm egy 10 éves Fiat. Senkinek sem felelek meg. Most esett le, hogy egyedül fogok maradni … Járt más is a cipőmben? Esetleg valakire rámosolygott a szerencse?


2022. aug. 2. 10:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel! A páromat a felesége csalta szét, amikor a jólétből hirtelen tönkrementek, engem az egyik "barátnőm" miatt hagyott ott az exem gyerekkel. De mióta mi ketten megtaláltuk egymást azt mondom, minden kínlódás meg fájdalom megérte. Én harmincas vagyok, ő negyvenes. Nemrég indítottuk be a vállalkozásunkat, pedig mielőtt találkoztunk volna, mindketten azt gondoltuk hogy ennyi volt. Hát nagyon nem!
2022. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a 35+ -os korosztállyal, hogy a csinos nőkhöz már öregek, a hozzájuk illők nők többsége kapcsolatban van vagy házas, az idősebbek meg már nem tetszenek nekik. Akik még csak csak jók lennének, azok meg nem fogadják el hogy van gyereked, a problémás nőkkel meg eleve nem szeretnének a férfiak kapcsolatot.


Én 41 évesen váltam el teljesen emberi módon, semmi köpködés vagy utálat. Most vagyok 47, van házam, autóm, jól fizető diplomás állásom. Külsőre messzemenőkig eladható vagyok, próbálkoztam is eleget. Aztán rájöttem hogy nem szeretnék már közös háztartást, közös életet. 6 év alatt sokmindent tapasztaltam, volt olyan nő aki már az anyját is költöztette volna hozzám, volt akinek az ex férjével kellett állandóan cirkuszolnom, volt akinek a gyereke volt valami hihetetlen módon elkényeztetve, olyan hangnemet ütött meg amit nem tudtam tolerálni.


Jelenleg csak hétvégi kapcsolatom van, ez nekem bőven elég és kielégítő. Szerencsére mindeketten így találjuk jónak.


Egyébként lehet kapcsolatod még, csak baromi nehéz összehozni hogy mindkét fél megtalálja azt akit és amit keres. A társkeresőket messziről kerüld, ez egy jótanács, bárhol ismerkedj csak ott ne!

2022. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%

34 éves vagyok, pár hónapja vagyok újra a "piacon", anyagilag sokkal jobban állok tőled, gyerek sincs és (nem azért, de a korrektség miatt) külsőre is benne vagyok a korosztályom top 20%-ában.


30 alatt kb. levegő leszek, ahogy megtudják a korom.


30-34 között van pár jobban kinéző nő, de ott már vagy van gyerek (nálam kizáró), vagy pedig okkal nem kellenek senkinek (csúnyák, dagadtak, mentálisan instabilak stb).

A kevés kivétel pedig olyan, mint a jó ingatlan: meg sem kell hirdetni, mert a szomszédok már sorban állnak érte, ergo sose látom őket...


Szívás, ez van.

2022. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

13.


Hát igen ez örök igazság, hogy jó bornak nem kell cégér! Társkeresőn komoly és értelmes nőt aki még csinos is, na olyan nem lehet találni. Vagy belebotlasz egy általad vonzónak talált nőbe és viszonozza az érzéseit, vagy felejtsd el a dolgot. Az emberek ma már csak tárgyként tekintenek egymásra, ha én hozok bizonyos dolgokat, akkor a másik mivel tudja ellentételezni? Egy csinos, szép és okos nő soha de soha nem fog leállni egy harmadosztályú férfivel, de ez szerintem jogos is. Elváltál? Egy polccal lejjebb kerültél. Elmúltál 30? Még eggyel lejjebb. Van gyerek? Megint egy polccal lejjebb. Nincs kifejezetten előnyös és vonző külsőd (csak átlagos)? Egy polc ugrott megint lefelé. Az egzisztenciád nem kiemelkedő? Haver, lassan már a földön leszel! Gyerektarás? Vidék? Lassan neked kell elnézést kérni a női nemtől hogy rájuk mertél gondolni.


A vicc az hogy ez nem vicc.

2022. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Nekem nincs sok elvárásom. Adjon a higiéniára, legyen jószívű, kb ennyi. Nem modelleket keresek természetesen, még 20 évesen se azt kerestem.

A polcos példa nagyon jó. Adok magamra, sportos vagyok, nem kopaszodom, de szerintem így is a legalsó polcon vagyok mert nem vagyok jóképű, nem vagyok gazdag, 178 cm vagyok, 75 kg, van gyerekem, “öreg vagyok”.

Nekem nem lenne probléma egy többgyermekes nő, tudok alkalmazkodni. De ők elutasítanak kb azonnal amikor megtudják, hogy nekem is van gyerekem, illetve hogy állításuk szerint kicsi a lakásom több embernek és nem állok anyagilag a toppon.

Gondolkodtam, hogy egyedül maradok továbbra is. Nem tudom. Úgy érzem elmegy akkor az élet.

Társkeresőket nem használom véletlen se! Gázosak.

2022. aug. 2. 12:48
 16/24 A kérdező kommentje:

Barátaim közül elvált 40 körüli az tudott becsajozni aki nagyon gazdag. Többiek ugyanígy bajban vannak mint én.

A 40-es havernek Mercedes terepjárója van (új) nagyon komoly háza és nyaralója. Ő a 24-28 korosztályból válogat kedvére. Nem irigylem őt sem, tud érdekes dolgokat mondani. Nekem még gazdagon se jutna eszembe 30 alatt keresgélni mostanság.

Egy kedves 30-32 éves nő lenne az igazi aki elfogad, lehetnek gyerekei is, stb. Csak ne velem akartasson házat építtetni, hanem tegye oda magát ő is.

2022. aug. 2. 12:54
 17/24 anonim ***** válasza:
35 alatti nők többsége még nem elvált, egyedülálló anya. Vagy még nincs gyereke, de szeretne - ez esetben elvár egy biztos egzisztenciát, hiszen a családalapításhoz az kell - , vagy már van, de még házasságban él. 35-45 közötti nők lennének az ideálisak számodra, akiknek szintén van már gyereke, elváltak és nem a pasira akarnak építeni, de nem akarnak egyedül maradni sem.
2022. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem vagy könnyű életkorban az biztos, de azért sok nő van a 30-as korosztályban akik szintén egy hosszabb kapcsolatból lépnek ki (szakítanak/válnak), és nem mindenkinek van gyereke. Egyre több nőtől hallom, hogy nem is szeretnének gyereket.

Szerintem két embernek gyerek nélkül pont elég lenne a lakásod. Itt az oldalon is lehet olvasni, hogy van egy csomó szingli 30-as nő. Inkább az szokott probléma lenni, hogy az ex nejedet nem igazán tolerálják a nők, mert a gyerek miatt mindig képben lesz (legalábbis addig amíg kicsi a gyerek). Nagyon sok új, induló kapcsolatot tesz tönkre az exfeleség viselkedése. Ezt sok szingli nő nem tolerálja.

Ezért is lesz egyre gyakoribb (amit előttem is írtak) a hétvégén összejárós "kapcsolat". Egyre több ember lesz aki nem akar már másokhoz igazodni, nem akar elköteleződni. Csak a jó dolgokat akarják kivenni egy kapcsolatból, de a kellemetlenebb része már nem kell senkinek.

De ahogy mondani szokták a remény hal meg utoljára. :)

2022. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig de, abszolút van esélyed. A kulcs, hogy a hozzád valók között keresgélj.
2022. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kérdező 1-2 ilyen "érdekes" sztorira a 40-es gazdag havertól kíváncsi vagyok akár priviben is. 32f
2022. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!