Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak a társkeresőn miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak a társkeresőn miért gondolják, hogy ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Sorolom:

- halas képek

- alulról fényképezett, telibetolál, szuperelőnytelen képek

- félmeztelen képek borzasztó alakkal

- képek, amik az igénytelen, rumlis lakásban készültek

- képek, amiken a haverok/exbarátnő/anyuka feje le van satírozva?

Olyan nagy feladat megkérni valakit, hogy lőjön egy-két normális képet róla, ha már egyáltalán nem jár sehova, nem csinál semmit és ezért nem készülnek róluk képek?

Nem értem, hogy akar valaki vonzó lenni így.


2022. aug. 5. 10:13
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
87%

Igazad van, de sok férfinak lövése sincs, hogy hogyan adja el magát és nem pálya neki,, hogy megkérdezi a havert, hogy szerinte hogy fest a Tinderes képén. Ez még jó barátok közt sem természetes sajna.


A halas képek szerintem úgy kerülnek fel, hogy a telefonon kotorászva előkerül, az egyetlen olyan fotó, ami az utóbbi évben készült és mosolyog rajta. Megtalálja, feltölti és jó horgászként várja a kapást.


A helyedben sokkal inkább óvakodnék a rutinos kimunkált, vérprofi csajmágnes adatlapoktól...

2022. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
85%

Egyet értek az 1-el.

Legalább látod a valóságot és nem vetít különböző trükökkel. Az agyon állított, filterezett vagy profi képek és az optimalizált(nak hitt) megfogalmazások mögött kevésbbé tudni, mi a valóság.

2022. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
71%

"Olyan nagy feladat megkérni valakit, hogy lőjön egy-két normális képet róla, ha már egyáltalán nem jár sehova"


Én pl járok, csak nem szeretek fotózkodni 😂

2022. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
82%
Én olyat szoktam rakni amin látszik hogy sztrítfályter vagyok azt mondta a miniszterelnök úr, hogy ilyen férfiak kellenek.
2022. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

4-es: :D

Nem a profi fotós által készített, beállított, csípőre tett kézzel, felhajtott gallérral pózolós képekre gondoltam, azok is gázosak. De egy normális, kicsit távolabbról fényképezett, mosolygós kép sokat dobna. Bár az tény, hogy ha valakinek az identitásának fő eleme a horgászás/focimeccs/sportautókmellettpózolás, akkor azt kell felvállalni.

2022. aug. 5. 10:45
 6/49 anonim ***** válasza:
60%

Szarból nem lehet várat építeni. Ha a pasas dagadt tök mindegy tiszta lakásban, vagy barát által messziről (jól felöltözve) készülnek róla képek! Akkor se lesz vonzó a nőknek.


Az meg hogy szeret horgászni csak a jelenlegi generációnak béna hobbi.

2022. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Nem értek egyet ezzel. Dagadt pasik is lehetnek szimpatikusak, ne feledjük, vannak túlsúlyos nők is. Az ápoltság, a normális külső mindig csak dob a színvonalon.

Az persze már egy messzebbre vezető kérdés, hogy a magyar férfiak miért vannak ilyen rossz állapotban fizikailag és mentálisan is?

2022. aug. 5. 11:04
 8/49 anonim ***** válasza:
53%
Én tökmindegy hol fotóom magam vagy mit vezsek fel mindenhogy gusztustalan leszek:D
2022. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
0%

Annyira szép szöveg ez az "add magad" dolog, ami mindenhonnét ömlik az emberekre! :D És még vannak, akik el is hiszik. Ugyanez igaz a "nem a külső számít" szövegre is.


Kezdd el megemészteni, hogy a legtöbb ember nem egy instaceleb szintjén mozog. Nem, igazából azok a csajok sem, akik kínosan beállított fotókat tolnak fel a tárkeresőre. Valóban több férfi fektetné meg őket, mint fordítva, de ettől még nem nyújtanak semmivel sem többet egy kapcsolatban.

2022. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Van átmenet az instaceleb filterezett, beállított, retusált fotók és az ízléstelen, telibetotál, vagy kövértesttel félmeztetlenül készült fotók között. A külső számít, természetesen, de nem elég. Sajnos, ez van.
2022. aug. 5. 11:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!