Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen mennyire "illik" 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen mennyire "illik" 17 éves lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Oké, minden ember más és más, van aki nem bánja a korkülönbséget, van aki igen, de azért mégis...nagyon tetszik, de elég nagy közöttünk a korkülönbség, kellemetlen helyzetet meg se magamnak, se neki nem szeretnék 😅

Persze megteheti hogy nem válaszol, vagy elutasít, de azért érdekel hogy ez mégis mennyire "elfogadható"...



2022. aug. 5. 13:33
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/114 anonim ***** válasza:

Hagyjuk inkább, nem érdemes vitatkozni egy gyerekbszóval.

Egyébként én no vagyok, és igen, tervezek majd gyereket. Egyébként nyelvész vagyok, úgyhogy nem kell bemutatnod nekem, hogyan épül fel egy mondat. Köszönöm!

2022. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/114 anonim válasza:
51%
25 évesen azért egy 17 éves nem olyan durva már, csak legyen érettebb a koránál, bár tudom, minden lány ezt gondolja magáról. 20 éves vagyok, még mindig ugyanúgy bejönnek a 12-13 évesek is, mint 14 éves koromban, ezekről senki nem tehet, akkor meg aztán pláne, ha egy 17 éves teljesen kifejlett lányról van szó, úgyhogy emiatt elítélni sem lehet senkit sem vonzódás szempontjából. Persze, a kapcsolat velük megkérdőjelezhető. Én ilyenkor megkérdezném, hogy melyiktől várnád el hamarabb, hogy kitakarítsa a saját szobáját kérés nélkül? A 7 évestől, vagy a 17 évestől? Érzed a különbséget? Ha 25 évesen azért vagy egy 17 évessel, mert szereted, rendben. De olyan is van, hogy azért kezd ki állandóan tinikkel az ember, mert a korukbeli lányokkal nem tud kapcsolatot kialakítani, a tiniknek meg még nincsenek komoly elvárásaik, nekik nem kell felmutatni semmit, pedig a valóságban egy 20 éves lány is megérti, ha 25 évesen még nem élsz külön a magas albérlet árak mellett. Az ilyen jellegű kapcsolatok és szánalmas kifogások enyhén szólva, gázak.
2022. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/114 anonim ***** válasza:
Ha 20 évesen bejönnek a 12-13 éves kislányok, akkor ott igen komoly problémák vannak…
2022. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/114 anonim válasza:
#113 Lehet, de erről nem én tehetek, érdeklődj kicsit a témában, nem kell előítélkezni, egy szóval nem írtam, hogy akkor normális is kikezdeni velük, én személyszerint utálom is magam, elítelem ezt az egészet, de egyesek szerint ez is rendben van mondván, ha nedves és becsúszik, akkor oké. A hebefília is egy mentális zavar, de ha a helyén kezeli az ember, akkor nincs probléma. Azt akartam a válaszommal üzenni, hogy arról nem tehet az ember, hogy milyen korú, vagy akár testalkatú lányok jönnek be neki, de persze az eszének helyén kell lennie, egy 17 éves sem felnőtt sok esetben, de van amelyik már érettebb a koránál egy picit, akkor viszont nincs gond egy 17 éves és 25 éves kapcsolatával, ha tényleg szeretik egymást és semmi hátsószándék vagy szánalmas kifogás nincs egyikőjük részéről sem.
2022. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!