Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen mennyire "illik" 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen mennyire "illik" 17 éves lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Oké, minden ember más és más, van aki nem bánja a korkülönbséget, van aki igen, de azért mégis...nagyon tetszik, de elég nagy közöttünk a korkülönbség, kellemetlen helyzetet meg se magamnak, se neki nem szeretnék 😅

Persze megteheti hogy nem válaszol, vagy elutasít, de azért érdekel hogy ez mégis mennyire "elfogadható"...



2022. aug. 5. 13:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/114 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez elég nagy különbség. Én értékrendem szerint megvetendő!
2022. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/114 anonim ***** válasza:
68%
amikor valaki bekerül egyetemre 18 évesen és ott van egy 28 éves minden évet kétszer duplázó fazon mert apu fizeti akkor mit számít a kor.. elvégre egyetemista ..
2022. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/114 anonim ***** válasza:
52%

Jó sok nyomorult van itt úgy tűnik.

A kedvencem "ha az én lányom lenne" fizikai erőszakkal fenyegetőző kretén...Ahhoz is kell ám egy szint.

Ez a korkülönbség megfelelő személyiségek mellett abszolút belefér.

Még jegyzem azt is, hogy simán vannak nők, akik pl nem mennek egyetemre, 18-19 évesen már dolgoznak, akár szülnek. Simán lehet felnőtt már fejben valaki ennyi idősen.

2022. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/114 anonim ***** válasza:
34%
A 20 év körül kötött házasságok szinte mindeggyike válással végződik.
2022. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/114 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nincs benne semmi, vannak olyan nők akik nagy családot akarnak és fiatalon szülnek.
2022. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/114 anonim ***** válasza:
51%

Én 25 évesen mentem egyetemre miután néhány évet dolgoztam és 19-21 éves osztálytársaim vannak az egyetemen. Nyilván innen jöttem össze egy lánnyal (én most 27, ő 21).

Illetve képzeljétek a nagyszüleim között 10 év volt, ők akkor jöttek össze, amikor papa 30, mama 20 éves volt. A szüleim között 7 év van, ők akkor jöttek össze, amikor apa 28, anya 21 éves volt. Nem ez az általános, de épp elég gyakori mégis. 5-10 év korkülönbség semmi és ahogy halad előre az időben a kapcsolat még inkább semmivé válik. A 17-25 még épp határeset, nyilván nem azt mondom hogy középiskolások jöjjenek össze 10+ évvel idősebbekkel.


24. Ki beszélt 20 évről? Ezek itt 8 éven pedofiloznak.


22. Bár nem nekem írtál, de én úgy vagyok 27 évesen egyetemista, hogy 25 évesen kezdtem el, előtte már 5 évet dolgoztam, külföldön is éltem már, van saját lakásom és félretett pénzem is, plusz dolgozom az egyetem mellett is. De nyilván nem korombeliekkel vagyok körbevéve, hanem rengeteg tőlem fiatalabbal is.

2022. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/114 anonim ***** válasza:
62%
13. Bár nekem 6 évvel fiatalabb 21 éves barátnőm van most, de tetszenek az idősebb nők is. Gimnazistaként pl. nagyon szerelmes voltam másfél évig a 25 évvel idősebb angoltanárnőmbe. (Én 15, ő 40.) De feküdtem már le 22 éves koromban aztán 40 éves kétgyerekes elvált anyukával is. Tehát pont, hogy nem diszkriminálok senkit a kora alapján egyik irányba sem. Bár én személy szerint nem jönnék össze középiskolással/18 alattival, mint a kérdező. De egy 18 éves pont úgy lehet vonzó, mint egy 38 (vagy akár még esetleg 48) éves is.
2022. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/114 anonim ***** válasza:
26%

"A kedvencem "ha az én lányom lenne" fizikai erőszakkal fenyegetőző kretén...Ahhoz is kell ám egy szint.


Ez a korkülönbség megfelelő személyiségek mellett abszolút belefér.


Még jegyzem azt is, hogy simán vannak nők, akik pl nem mennek egyetemre, 18-19 évesen már dolgoznak, akár szülnek. Simán lehet felnőtt már fejben valaki ennyi idősen."


Persze, 18-19 évesen szülni is zseniális ötlet mert van valaki aki csinálja, mindegyik sikertörténet. Nem lehetne hogy a középiskolások más középiskolásokkal randizzanak, haver? Ha már értelmi szintekről beszélünk. De egy 25 éves már végzett egyetemistaként/doktorit író hallgatóként mégis mit kezdesz egy 17 éves lánnyal? Ne normalizáljuk már ezt, mert k#baszott cringe. Általában azok mennek le ezen az úton akik szociálisan a saját korosztályukhoz, a pl. 23-27 éves nőkhöz fejletlenek (mert ki tudja mivel töltötték a tini éveiket), és az "idősebb pasi" kártyán kívül nagyon nem tudnak mit kijátszani. Egy ilyet meg úgy nem szívesen látnék a házam körül, valóban.

2022. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/114 anonim ***** válasza:
17%
Bátyám 41 és 18 éves csaja van.
2022. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/114 anonim ***** válasza:
62%

#26 Az a baj, hogy te is általánosítasz.

Még nem mondtam, hogy mindegyik sikersztori, nyilván jobb, ha a saját korosztályát célozza mindenki, de most két életkor alapján, ha nem egy 40 évesről meg egy 8 évesről van szó (lol), azért ne menjen már rögtön az ítélkezés.

Én most leszek 25, én nem járnék mondjuk 17 évessel, de el tudom képzelni, hogy ebben még benne lehet másoknak egy normálisan működő kapcsolat.

2022. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!