Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen mennyire "illik" 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen mennyire "illik" 17 éves lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Oké, minden ember más és más, van aki nem bánja a korkülönbséget, van aki igen, de azért mégis...nagyon tetszik, de elég nagy közöttünk a korkülönbség, kellemetlen helyzetet meg se magamnak, se neki nem szeretnék 😅

Persze megteheti hogy nem válaszol, vagy elutasít, de azért érdekel hogy ez mégis mennyire "elfogadható"...



2022. aug. 5. 13:33
 61/114 anonim ***** válasza:
81%
Na, papikám, bújj szépen vissza a barlangodba és recsizz tovább gyerekekre. Szióka.
2022. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/114 anonim ***** válasza:
81%

60

Mert azt hiszed, hogy a húszéveseknek bejönnek a hozzád hasonló undorító papperek, akik fiatalabbakra csorgatják a nyálukat? Elég nagy tévedésben vagy, elárulom.

2022. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/114 anonim ***** válasza:
81%
59 A véleményemet írtam le továbbra is, részemről mindenki azt csinál amit akar. Max akkor lenne közöm hozzá, ha az én lányomat érintené a dolog. Az érveidet összeszedve volt egy "házmester tempó", "ugyan, minden férfi végigmenne a középiskolán ha tehetné", meg hogy én valami "betegségben szenvedek" biztos. :D Érdemben nagyon semmire nem tudsz reagálni, csak gondolom sértve érzed magad. Részemről kösz a beszélgetést. :DDD
2022. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/114 anonim ***** válasza:
18%

63 Ennél többet felesleges is pazarolni rátok, amikor az a prekoncepció hogy, aki 17 éves lánnyal kezd 25 évesen az pedofil.

Legalább abban egyetértünk h felesleges folytatni a vitát. :D

Hogy lement alpáriba amúgy a momzilla raj. xd hess hess

2022. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/114 anonim ***** válasza:
18%
54 Wikipédia xd. Én beidéztem neked a Btk. vonatkozó passzusát te kis jogtudós. A törvények felett már csak a wikipédia állhat. xD
2022. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/114 anonim ***** válasza:
81%

"63 Ennél többet felesleges is pazarolni rátok, amikor az a prekoncepció hogy, aki 17 éves lánnyal kezd 25 évesen az pedofil."


Én sehol nem mondtam hogy pedofil. Én azt mondtam, hogy valószínűleg valamilyen defektje van, általában mentális/szociális. Egy egészséges 20-as férfi azért általánosságban a szintén 20 feletti lányok társaságát kedveli, nem a középsulis korosztályt, ez így szerintem logikusan kijelenthető. A "nekem nem jut korombeli nő" még nem legitimálja azt amiről te beszélsz.

2022. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/114 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó, ezt pontosan így gondolom én is. Akiket ismerek és buszon harminc éves férfiak, akik ilyen tini lányokkal nyomulnak, mind komoly szociális/mentális problémáik vannak, amik miatt azok a nők, akiknél már villant ami is kene valamit (tehát az ő korosztályuk) elhajtják oket.


24N

2022. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/114 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda veszekedés megy itt.

Mindenki legyen azzal, akivel boldog, többieknek kuss.

2022. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/114 anonim ***** válasza:
35%

Még mindig tart a "vita"? Majd eldönti a kérdező, hogy mi legyen. (Nem?!)

Amúgy azt sem tartom kizártnak, hogy az említett csaj ne szexelt volna még senkivel. Lehet, hogy pont egy/több 25 éves srác is megfektette már. Ki tudja?! (Nincs ráírva.)

A kérdezőnek meg van 1 éve, hogy megismerkedjen a csajjal (már ha akar), utána meg kb. azt csinálnak egymással, amit akarnak. (Lehet, hogy nem is működne köztük a dolog.)

Amúgy tök vicces ez a filozófia, hogy egyből letámadni a kérdezőt, és a válaszolókat meg általánosítani. Szerintem semmilyen "defekt" (mentális/szociális) nincs a sráccal se, mert csak feltette a kérdést. Hahó, ő sem biztos abban, hogy mit csináljon.

És ha netalántán a csaj is benne lenne a dologban? Akkor a csajjal nem lenne probléma? (Ha már pszichológiai vizekre eveztünk.)

Azért elég gyenguszka érv azt feltételezni egy 17 évesről, hogy annyira de annyira ártatlan teremtés lenne. Elvégre elég sok tini ekkorra már nem csak, hogy szexelt valakivel, hanem szexuális élete is van. (Az hogy most egymással csinálják orrba szájba, vagy egy 8 évvel idősebbel, az mennyit változtat a lényegen?) :D

2022. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/114 anonim ***** válasza:
43%

De egy 25 éves már végzett egyetemistaként/doktorit író hallgatóként mégis mit kezdesz egy 17 éves lánnyal? Ne normalizáljuk már ezt, mert k#baszott cringe. Általában azok mennek le ezen az úton akik szociálisan a saját korosztályukhoz, a pl. 23-27 éves nőkhöz fejletlenek (mert ki tudja mivel töltötték a tini éveiket), "


Kasza Tibi vagy 35 éves volt amikor a 17 éves mostani feleségével össze jött..

2022. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!