Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női vélemények érdekelnek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női vélemények érdekelnek. Mennyire gyakori, hogy kezdeményeznek srácok nyíltan ismerkedési szándékkal különböző szituációkban?

Figyelt kérdés

1. Nappal, nyilvános helyen, mint pl. utcán, buszon, bevásárlóközpontban, stb.


2. szórakozóhelyen, fesztivál, stb.


3. interneten


Szóval melyik helyzetben mennyire gyakori, hogy valaki mer kezdeményezni?(gondolom a 3. a leggyakoribb mivel sem bátorság, sem pedig kimozdulni nem kell hozzá) És hogyan reagáltok az adott helyzetekben, ha éppen egyedülállók vagytok? Melyik imponál legjobban vagy melyik szerintetek az ideális? Mit gondoltok arról, ha valaki p. utcán is oda mer menni megszólítani?



2022. aug. 7. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Utoljára úgy 3 vagy 4 éve volt ilyen.

2. Ilyen helyekre nem járok.

3. Kb. néhány havonta egy. De ebben az is benne van, hogy itt gyakorin ír, hogy küldjek képet a lábamról...


Én nem ismerkedem így, nem is örülök, ha csak így odajönnek. Eddig minden kapcsolatom úgy alakult, hogy közös barát/barátok útján vagy egyetemen.

2022. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam észrevenni, hogy nappal nyilvános helyen jobbára csak a nagyon igénytelen és emellett önkritika nélküli, ill. "hátha bejön" jellegű, bunkó férfiak szoktak... azért van kivétel is, de ritka... főleg mert pont a bunkók miatt a nyilvánosan való ismerkedésnek van egy rossz renoméja / sok nő már csak azért is visszautasító, mert megszokta, hogyha utcán szólítják le, akkor biztos szobára akarják vinni / pénzt akarnak lejmolni / egy idő után bunkó lesz az illető.


Szórakozóhelyekre elég ritkán járok, szóval arról nem tudok nyilatkozni.


Neten szerintem gyakoribb az ismerkedési készség, mert nem kapják a képükbe a visszautasítást, nem kell odamenni konkrétan a másikhoz, élőben megszólítani - kevésbé szorognanak.


Nekem amúgy a nyilvános helyen való leszólítással abszolút nincs bajom, ameddig az illető kulturáltan szólít meg, nem bunkó módon bókol, nem szexre invitál, kulturáltan tudja kezelni a visszautasítást és lehetőleg nem akkor megy oda jópofiskodni, amikor 100%-ig nem alkalmas (ez alapvető kellene, legyen, de volt már, hogy akkor jöttek oda, amikor épp fizettem a postán meg telefonáltam).

2022. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!