Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyen szándékkal csinálja ezt ?

Figyelt kérdés
Van egy srác, néha-néha eltűnik, majd ír, hogy mizu. Meg nagy ritkán megkérdezi, hogyan vagyok. De ami nekem rendkívül furcsa, az az, hogy mindig ő keres, én kevésbé. Egyszerűen azért nem keresem, mert engem hidegen hagy, csak tegnap gondoltam, erről részletesebben. Ezért sok kérdés felmerült bennem. Pl. Miért ír állandóan, majd tűnik el folyton? Vajon mit akarhat stb. Lehetséges több figyelmet kéne rászánnom, hamár egyszer ilyen kitartó? Ti mit gondoltok?

2022. aug. 9. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Néha unatkozik és ráír emberekre amikor eszébe jut. Ha bejönnél neki nem hagyná ennyiben.. De csak sablon csevegni akar, ahogy írod
2022. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom szívesen beszélgetne, de mivel gyökérkedsz és leszrod, ezért lelép. Az már az ő hülyesége, hogy ezek után még töri magát miattad.


Hagyd békén és ne szórakozz másokkal.

2022. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Ne szórakozz Zohannal. :)
2022. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Biztos van oka, hog hidegen hagy. Ezt kellene letisztáznod magadban. Ha nekünk nem is mondod meg, de magaddal legyél őszinte, hogy miért hag hidegen.
2022. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem az írásodon érzi ,hogy te annyira nem akarod őt! Viszont ő próbálkozik néha néha hátha,aztán mivel erőltetett így lelép.
2022. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért hanyagolom, mert van hogy válaszol, de van hogy eltűnik hetekre és semmi.
2022. aug. 9. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Akkor érzed, hogy komolytalan. Az elején normálisan visszairogattál, és akkor is eltűnt? Mert akkor így nem csoda ha semmi kedved az egészhez.
2022. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!