Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a nők havi nettó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők havi nettó 600as fizu alatt már ember számba se veszik a férfiakat/fiúkat?

Figyelt kérdés
2022. aug. 10. 21:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
32%
50: az eredeti kiindulópontom az volt, hogy annak ellenére, hogy valakit zavar, hogy felment a tej (és a benzin) ára is, attól egyesek még vígan kocsikáznak össze-vissza, szép kertes házakban laknak és veszik az új építésű ingatlanokat is. Tehát most az, hogy Incel Pistikének szar, az nem jelenti azt, hogy mindenkinek az. És bizonyára a nők is azokat preferálják majd, akiknek nem, hiszen a mostani vészterhes időkben is meg tudnak élni, ráadásul nem is rosszul. Ilyen ez.
2022. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
60%

#51

"egyesek még vígan kocsikáznak össze-vissza, szép kertes házakban laknak"

Igen, a felső tízezer mindig is gazdagabb volt mint a többiek. És?

2022. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
24%
52: akkor a csajok hozzájuk fognak húzni. A "chad"-ekhez. Nincs ezzel semmi baj, csak akkor tessék emiatt nem sírni. Egyszerű természetes kiválasztódás. Valaki túlél, valaki elbukik. Egyébként nyugi, nem csak tízezren vannak, sokkal többen...:DDD
2022. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
57%

#53

Csaj vagyok, és nem "húzok" senkihez csak azért, mert jött egy válság és mindennek felment az ára.

Egy korábbi válaszomban is írtam, a párom nt. 300-at keres és "hozzá húzok". ;)


Azt viszont azóta se tudtuk meg, hogy miért lenne extra luxus a "több milliós autó". :D

2022. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
71%
Én írtam a tejfölt. Látom, itt már meg is lettek vele gyanusítva mások. :D Nem tudom, mit nem lehet ezen összerakni: akinek a tejföl is drága, nyilván nem szaladgál nagyon drága kocsival. Aki meg igen, az megveszi a tejfölt. Arra akartam kilyukadni, hogy nem az a realitás, amit előadsz. Egy csomó embernek nics is kocsija. Vagy ha van, nem feltétlenül jó. Mégis járnak valakivel.
2022. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
55%
*nincs
2022. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
47%

,,Egy csomó embernek nics is kocsija."


Az ilyenek Marok Marcsát polírozzák vagy prostikhoz járnak.

Én szinte kizárólag olyan férfiakat látok barátnővel, akiknek van kocsijuk.

2022. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
69%

57: Azt látod amit látni akarsz (ezt nevezik szelektív érzékelésnek).

A rokonságodban, a szomszédságodban mindenkinek van kocsija aki nem egyedülálló? Mert nekem nincs kocsim, van barátnőm. Haverjaim közül szinte senkinek nincs kocsija azok közül, akinek barátnője van. Szóval attól függ hol, és mit nézel.

Ha nagyon vágysz egy piros autóra, előbb-utóbb mindenütt piros autók kezdenek jönni az utcán. Ezt látod, mert ezt akarod észrevenni.

2022. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
42%
Folyamatosan kiemeled a kérdést. 58 válasz még nem volt neked elég? Mit akarsz? Hogy valaki igazoljon? Vagy miért nem vagy megelégedve a válaszokkal?
2022. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
55%
Azért a megjelenés, a jó szöveg, stílus sem utolsó dolog. A későbbiekben a jó szex. Hiába keres egy férfi sokat ha ezek hiányoznak vagy ezekből az egyik.
2022. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!