Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor egy pasinak ki húznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy pasinak ki húznak fogát miért nem csináltat egyből pótlást mint hogy fogatlanul vigyorog rád a randin vagy így akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez egy fogas kérdés.
2022. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Igénytelen.
2022. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Sok oka lehet. Vagy nincs rá pénze (azért egy implant sok százezer forint), vagy olyan állapotban van a fogíny, hogy nem végezhető el azonnal (pl fogínysorvadás), de azt hiszem, az elkészültéhez is kell valamennyi átfutási idő, ez helyenként eltérő. Nem úgy megy, hogy egy fogászaton épp van egy olyan csontfehérségű, olyan alakú fog a fiókban... Szóval van, hogy eltart fél évig is, akkor is, ha az illető megsürgeti a folyamatot.


Hogy miért ismerkedik így... Nos, mert talán ha tudja a randialany, hogy lesz foga, akkor nem bassza magát földhöz ezalatt az idő alatt sem? Terhes nőket is látni Tinderen, tőlük miért nem kérdezed meg, hogy miért nem bírnak a valagukon elülni amíg megszülnek?

2022. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
99%

Nekem egy implantom van, 3 hónappal a foghúzás után tudták csak megkezdeni a pótlást, és több mint fél év alatt sikerült eljutnia végleges megoldásig.


Figyelembe véve az árát, könnyen lehet, hogy sokaknak anyagi kérdés is, ami tovább nyújthatja a folyamatot.


Aki párkapcsolatot keres, az talán túl hosszúnak találja az emiatt kieső időt, és inkább így is megpróbálja. Én nem ismerkedem, de engem egy egyébként ápolt, igényes embernél egy foghiány, amely pótlás alatt áll, nem zavarna, főként, ha olyan hátsó fogról van szó, mint az én implantom esetében.

2022. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerű: nincs rá pénze
2022. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Pénz
2022. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Én nő vagyok mondjuk, és a hátsó hiányzik, de főleg a félelem játszik közre, és csak utána a pénz. Simán ismerkednék így is.
2022. aug. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy a 3-as, 4-es is írta, lehet orvosi oka is, amit maga Mészáros Lőrinc sem tudna megsürgetni.


Aki meg tróger alja alkesz az úgyis magabiztosan meg fogja mondani neked, hogy neki miért nincsen foga. Ahogy a csöves is, hogy ő miért került utcára. A lényeg: ő sosem hibás semmiben, mindig csak más. A genetika, a fogtündér meg egyébként is felszínes vagy ha neked nem jön be a melós pasi, mire tartod magad?


És az a baj, hogy ezeknek az embereknek nem lenne ekkora az egójuk, ha nem feküdne le velük egy csomó nő.


Egyébként meg ez is olyan, mint minden más. Kezdem megérteni az 185 magas pasikat is, amikor azt mondják, hogy semmi előnyük nem származik belőle.


Nekem többen megdícsérték már a fogsorom, mire megyek vele? Ugyanúgy ki fog hullani egy bizonyos kor után meg nem lesz olyan szép. Fiatalon meg senkinek nem kell ez a szép fogsor, egy lánynak sem... :(((

2022. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Nincs rá pénze.
2022. aug. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Pénz hiány vagy igénytelenség.
2022. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!