Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 évesen nem késő újrakezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen nem késő újrakezdeni az életem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy leragadtam minden szinten. Bizonyos téren egyenest lenulláztam magam. Rettenetesen ki vagyok éhezve a szeretetre, egy barátnőre, de pillanatnyilag ez lehetetlen. Nem vagyok olyan passzban, hogy egy nő férfiként tekinthetne rám. Vannak a fejemben tervek és célok, de amíg felépítem magam az sok időt, türelmet és energiát igényel. Addig mi lesz ezzel a szeretetéhséggel? Hogy lehet magányosan így átvészelni egy hosszú, éveket is igénylő időszakot?

2022. aug. 12. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha sem késő. Jobb megpróbálni, mint semmit sem tenni céltalanul. Nem?
2022. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
"szeretetéhség" lol
2022. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Jézusom évtizedeid vannak még. Inkább arra gondolj, hogy még most tudsz tenni valamit, ne az éveket számold.
2022. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az életed több, mint a fele még vélhetően hátra van. Bár fel is adhatod, igazából rajtad áll a dolog. De én inkább azt javaslom, hogy az újrakezdésben gondolkodj.
2022. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, még időben vagy.
2022. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

#5! Jaj, ne haragudj! Véletlenül neked küldtem el egy privátot, amit a kérdezőnek szántam. Ráadásul nem is privátban akartam 🤦🏽‍♀️

Hát, ezt már sose tudja meg. Esetleg, ha privátban továbbítanád neki.

Na, Mind1, késő van, jobb, ha nem okoskodom itt tovább 😂

2022. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pesti vagy?
2022. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, Budapesten élek.
2022. aug. 12. 23:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
pótcselekvésekkel. én kockultam és maszturbáltam.
2022. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el a nőket szerintem . Ez nem egy szeretetszolgálat
2022. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!