Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy a csajozás nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a csajozás nekem?

Figyelt kérdés

Eddig 2 kapcsolatom volt!

De valamiért nem merek oda menni ismerkedni senkihez se. Nem tudom mit mondjak. Évek óta nincsen barátnőm. Lehet azért lettem ilyen luzer mert soha nem voltam jó senkinek? 33f


2022. aug. 12. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy jött össze így a 2 kapcsolat?
2022. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Társkeresők?
2022. aug. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tükör mit szokott mondani?
2022. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kulcs az önbecsülés megerősítése lehetne az önismeret fejlesztése által. Ha lúzernek tekinted magad, nem csoda, hogy észre sem vesznek a nők. Egy pszichológus sokat segíthet. Olvass jó, pszichológiai tárgyú könyveket, keress valami érdekes időtöltést, tanuld meg egyedül is jól érezni magad, de közben járj emberek közé. Mehetnél például csoportos edzésre, kirándulócsoportba, nyelviskolába, vagy akár jógázni is (sok a szingli nő). A beszélgetést, csevegést gyakorolni kell, akár munkahelyen, kávészünetben is.
2022. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1 es nem az én érdemlem!

2 es korábban sokat voltam társkeresőn de semmi értelme nem volt!

3 as Azt mondja hogy csúnya vagyok. Amúgy nem nagyon nézegetem magam tükörbe.

4 és sajnos luzernek tekintem magam! Minden tekintetbe béna vagyok, nincsen dumám felse tünik senkinek hogy létezek!

2022. aug. 13. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:

A külsőn lehet csiszolni.

Öltözködés, hajviselet, fogak rendbetétele, szemölcs leszedése, elkezdeni sportolni, jó parfümöt használni stb.

Aztán, egzisztenciát rendbe tenni. Pénzt keresni, megtanulni főzni, mosni, vasalni, takarítani. Akkor is, ha még a szülőkkel lakik az ember.


A siker meg csak gyakorlással jön. Próbálkozni kell. Kissé ördögi kör, mert ha nem próbálkozol, nem lesz tapasztalat, de sikered meg akkor lesz, ha van tapasztalat. Valahol el kell kezdeni. Én is sokszor pofára estem, míg belejöttem.

2022. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!