Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külső vagy belső a probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső vagy belső a probléma?

Figyelt kérdés

Huszonéves srác vagyok, aki eddig nők és ismerkedés terén abszolút sikertelen. Van munkám, igaz a köztudatban egy alulfizetett állás sokak szerint, közben pedig nem egészen így van. Nagy baráti körrel nem rendelkezem, 1-2 közelebbi barátom van akivel naponta a kapcsolattartás. Van két kutyám, akikkel igyekszem sokat foglalkozni. Kondizni járok, izmosodni szeretnék. Belsőmet tekintve közvetlen beszédes vagyok, viszont annyira laza nem tudok lenni mint kéne. Nem használok szlengeket, igyekszem normálisan kifejezni magam az adott helyen időben. Ez egyrészt a munkám átka is, ott sem mindegy hogy beszélek. Manapság ennyire számít hogy egy laza legyen a srác de határozott? Önbizalmam sincs rendben sajnos azon is dolgozni kéne.

Aki esetleg tudna adni külsőleg is tanácsot vagy észrevétele van, privátban szívesen küldök magamról képet. Őszinte véleményeket várok hideget meleget.

Eléggé el vagyok keseredve, mert szeretnék már egy komoly kapcsolatot.


2022. aug. 13. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nem futottál még össze olyannal, akivel kölcsönös a szimpátia. A leírásod alapján nem tűnik úgy, hogy komoly probléma lenne veled.

Valószínűleg nem olyan rosszak az esélyeid, mint ahogy gondolod… csak még nem volt sikerélményed.

2022. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Külső.

Ha jól nézel ki a lányok is máshogy viszonyulnak hozzád.

Akkor “cuki” leszel, ha félszeg vagy.

2022. aug. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenhol hibát keresni. Ez olyan, mint mikor valaki egy hónapja nem talál állást. Nem kell egyből minden szart beleképzelni a helyzetbe attól kezdve, hogy inkompetens, azon keresztül, hogy szar a szakmája egészen addig, hogy egy nyomorult az interjún. A legtöbb ember változtatás nélkül talál lehetőséget, ha eleget keresgél, csak nem szabad türelmetlenkedni meg egy-egy lehetőségre kizárólagosan várni. Ugyanez igaz a párkeresésre is. Nem kell mindenhol hibát keresni, ahol nincs. Ezekben a dolgokban van egy nagy adag szerencsefaktor is, hogy épp ki/mi jön veled szembe. Persze ha egy év telik el folyamatos próbálkozással és kudarccal, érdemes önvizsgálatot tartani, de sokkal gyakoribb, hogy emberek mindenáron magyarázni akarják azt a személyükkel kapcsolatos problémákkal, amit egyszerűen nem kell.


Szerintem egyébként ha muszáj lenne választani, akkor inkább belső. Olyan embereknek van párja, akiket én személy szerint lehánynék. Sokaknak kategóriákkal jobban kinéző, mint ők maguk. Ellenben sok normálisan kinéző, de túl nyuszi ismerősöm tipródik egyedül. Aki szorong és visszahúzódó, annak a társasága nyomasztó és nincs benne túl sok szórakoztató, üdítő sem.


Vagy az elvárások nem egyeznek azzal a szinttel ahol te vagy.


De ismét mondom, nem kell mindenáron ott keresni a hibát, ahol nincs, csak idő és próbálkozás kérdése a siker.

2022. aug. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány visszautasítás volt eddig?

Kép nélkül nem lehet megmondani hogy külső vagy belső.

2022. aug. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A külsőd a probléma. A belső csak annyiban számít a nőknek, hogy ne legyél túl kedves és romantikus.
2022. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kép alapján amit küldtél a fejed nem gáz, olyan közepes, viszont vékony vagy, az meg sok csajnak nem tetszik.

Magasságod nem tudom, de 175 alatt az is hátrány lehet.

Férfiként így látom.

2022. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! 182 cm vagyok, és sajnos most 47kg-ra fogytam bizonyos okok miatt.
2022. aug. 14. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!