Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 36 éves férfi még találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 36 éves férfi még találhat olyan érett(28+os) lányt/nőt aki az alábbi feltételekből mindegyiknek vagy többnek is megfelel?

Figyelt kérdés

Akarjon legalább férjhez menni,szép esküvőt, esetleg lagzit is. Ja és nem vokt házas.

Ne legyen gyereke,vagy nagyon maximum 1.

Akarjon közös gyereket

Ne legyenek múltból eredő kapcsoltra kiterjedő fóbiái.

Nem kell ideállis alakja legyen de ne legyen nagyon vékony vagy vastag. Max 10-15kg felesleg.

Lehessen sokféle közös programot szervezni vele.

Házias talpraesett legyen valamennyire( én is az vagyok)



2022. aug. 14. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem eddig 10-ből 9 nőnél az volt a problémám, hogy házasságot és gyerek akart!


Én pedig nem...


Szóval szerintem ilyenből van bőven akit te keresel. Mármint elég sok helyen azt tapasztaltam.

2022. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Kezdjük ott hogy 36 évesen, 35 alatti nőben ne is gondolkodj!
2022. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, ezek nem olyan nagy feltételek.
2022. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha listával keresel párt, örökre egyedül maradsz.
2022. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Olyat biztos találsz, aki több pontnak is megfelel. Olyat aki mindnek...

A legtöbb ember hordoz előző kapcsolatokból negatív tapasztalatokat, hiszen, ha voltak előző kapcsolatok, azok rosszul végződtek.

Az más kérdés, hogy ne legyen féltékenykedő, túl kontrolláló stb. Tehát, ne legyen szélsőséges.

Az is kérdés, hogy a nők hány százaléka szeretne 40es apukát. Mert ezen könnyen elhasalhat a dolog.

Szerintem ezek önmagukban nem elrugaszkodott elvárások, sok nő megfelel neki. Sőt a legtöbb pont eleve kell egy egészséges kapcsolathoz. A kérdés, hogy milyen hamar jön olyan nő, akivel kölcsönös az érdeklődés. Illetve, hogy milyen további elvárások és negatív tényezők vannak még jelen, amik nehezítik a párkeresést, pártalálást.

De effektív lehetséges.

2022. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek sztm nem nagy elvárások.

N 30

2022. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek tök átlagos elvárások.


És ez csak fejben szereplő lista. Mindenkinek van listája, másképp egy ideálja.


Az pedig, hogy gyereket akar e valaha, vagy házasságot azt az elején tisztázni kell.

2022. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az összes pipa lenne, de nem akarok egyáltalán gyereket.
2022. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

2es!!! Kifejtenéd,akár ben is.

4es! Ez a hiba lista nálam:).

2022. aug. 14. 16:32
 10/16 A kérdező kommentje:
#2es kifejtenéd akár pm ben is várom.
2022. aug. 14. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!