Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem megy úgy a csajozás, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy úgy a csajozás, mint régen. Más is van így 30 felett, tapasztaltátok ezt?

Figyelt kérdés

18 éves korom óta mindig voltak bnőim, sőt, maguktól jöttek oda a csajok buliban/munkahelyen/buszon, úgy is, h kapcsolatban voltam, még 3-4 éve is (amivel persze nem éltem)... Aztán egy hosszú kapcsolat után szingli maradtam, és azóta totál OFF, semmi. Ennek már 3 éve. Sőt, ha próbálkozom, akkor sem jön össze semmi, csak elutasítás (buliban, random helyeken, de neten is). Most vagyok 31, sztem 26-28 éves lányok nem lennének fiatalok hozzám, de semmi....

Kinézetre semmit nem változtam, ugyanúgy nézek ki mint 10 éve. Ha 10 vagy 5 éve jó volt ez, akkor mi változhatott? A férfi-ideál változott meg ennyire?

Más is van/volt ebben a cipőben? Egyszerűen nem értem.....Nem rinyálok, csak az okokat próbálom megérteni, hogy objektíven valami konklúziót levonhassak belőle.


(Normális, kulturált válaszokat kérek, ill. aki tapasztalt már hasonlót, aki hasonló cipőben jár, nektek mik a tapasztalataitok? Kioktatást, köszönöm, nem kérek).



2022. aug. 15. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
71%

Én is ugyanazt tapasztalom, meg szerintem mindenki, csak saját maguk előtt is tagadják ezt. Ezért is lett megint népszerű a házasság a férfiak körében azok után, hogy 2015 óta kb felébredtek.


Az ok, hogy az utóbbi 3 évben volt egy világjárvány, ami alatt az összes nő felment az online platformokra kipróbálni, hogy ott mit kaphatnak meg.. és most menjenek vissza az átlagos sikeres férfihoz?

(Másik dolog, hogy sok nő csalódott a jobbra húzott nagy őkben és a velük szerzett tapasztalatot a teljes férfi népességre vetítik ki.)

2022. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi öt évben megváltozott a férfiideál, ez vitathatatlan.
2022. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sokat változott az elmúlt 3-5 évben maga a randizás is. Kezd divat lenni az, hogy csak az interneten ismerkedik mindenki és a személyes próbálkozásokat inkább elutasítják.
2022. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
89%

Nem nézel ki 21-nek, akkor sem, ha az alapvető külső jellemzőid nem változtak. Akkor is meglátszik rajtad, hogy nem vagy már 21. Ez persze nem baj, csak mondom. Aki harmincast keres, annak teljesen jó, ha harmincasnak nézel ki.


Szerintem a huszonéves koruk vége felé járó nők már többnyire elkeltek, mert ilyenkor már igyekeznek a családalapítással. 24-25 évesen már a végleges megállapodásra törekednek, amire lehet jövőt alapozni. Szóval kisebb a merítés.

2022. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg ezeknek semmi köze az egészhez. Egyszerűen megöregedtél, már mást várnak el tőled, mint egy 25 körülitől, aki még "tele van lehetőségekkel". Látják, milyen a végzettséged, milyen az állásod, milyen a mentalitásod, már(remélhetőleg) kinőttél a bulizós korból, kialakult személyiséged van(kellene lennie), szóval stabilnak kellene látszanod minden szempontból, mert ezt várják a korosztályodtól, 30 feletti férfiak készek a megállapodásra(anyagilag és lelkileg stabilak), akkor "kapósak".


Ha ezt nem tudod hozni, akkor max egy-két lelki sérültet fogsz ki a huszonévesek halmazából, akik szintén "későn érnek", de sokaknak ez is megfelel, csak ne kelljen felnőniük.


Illetve harminc felett sokaknak nagyon megritkul a hajuk, ha ez téged is érint, akkor elég nyilvánvaló, hogy a cuki mickeyegeres kopaszodásod átment ritkába, és már nem vonzó.


Szerintem egyébként a karrieren buksz el, sokaknak kiemelten fontos..

2022. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy külsőleg nem valtoztal. De ha belül sem lettel esetleg érettebb/felnottebb, akkor valószínűleg az a gond.
2022. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
90%
Nott az elvaras a kulso teren. Igazabol nekem az a fura, hogy ezen itt barki kiakad. A kornyezetemben ezzel szinte minden ferfi es no tisztaban van.
2022. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 Noren1989 ***** válasza:
0%

Jaja...


Nekem se olyan kemény a 25milis bunkerrobbantó, mint 10éve.


Manapsàg a lànyok màr csak annyit kérdeznek a gyüliben, h jöhetnek-e gyónni, nem azt,h hiszel-e a mi Urunkban, Jézus Krisztusban.

2022. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
38%

6: Ja biztos a belső a gond, amikor Tinderen egy guminő(!) -nek nagyságrendekkel(!) több matche van, mint az átlagos férfinak.


Ugyanezen a platformon 2018 -ban én több randit is le tudtam szervezni.

2022. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
90%
Nekem meg 30 fölött pont, hogy sokkal egyszerűbben megy. Szebb nem lettem sokkal, de önbizalmam így is több lett :)
2022. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!